Najväčší portál na vyhľadávanie lekárov
Obrázok : MUDr. Eduard Veselíny PhD.

MUDr. Eduard Veselíny PhD.

Sestra:

 

Gastroenterológ - gastroenterológia
I. Interná klinika

Adresa:

Košice 2 - Západ
Košický kraj

Informácie o ambulancii:

 

Komunikácia v jazykoch:

 

Ako sa k nám dostanete:

 

O lekárovi / ambulancii:

I. interná klinika Univerzitnej nemocnice L. Pasteura Košice a LF UPJŠ má 60 lôžok a poskytuje základnú liečebno- preventívnu starostlivosť v rámci celej internej medicíny s užšou profilizáciou v  3 pododboroch: gastroenterológia a hepatológia, endokrinológia a metabolizmus a  reumatológia.

Gastroenterológia a hepatológia:  Klinika zabezpečuje kompletnú diagnostiku a liečbu ochorení tráviaceho traktu a pečene a zároveň je centrom pre diagnostiku a liečbu zápalových ochorení čreva a centrom pre diagnostiku a liečbu ochorení pečene.

Endokrinológia a metabolizmus: Klinika  poskytuje kompletnú diagnostiku a liečbu endokrinných ochorení a je centrom pre liečbu rastovým hormónom v dospelosti, centrom pre diagnostiku a terapiu ochorení nadobličiek. V diabetológii sa špecializuje hlavne na liečbu diabetu mellitus I. typu a je centrom pre liečbu diabetikov inzulínovými pumpami.

V reumatológii sa klinika špecializuje hlavne na akútne stavy pri systémových ochoreniach spojiva a je centrom pre liečbu rezistentných zápalových reumatických chorôb. 

Ponúkané služby:

 

Cenník:

 

Fotogaléria: