MUDr. Eduard Veselíny PhD.

Obrázok : MUDr. Eduard Veselíny PhD.

Gastroenterológ - gastroenterológia
I. Interná klinika

Sestra: 
 

 


Kontakt:
Adresa:

Univerzitná nemocnica L. Pasteura, Košice

Trieda SNP 1
Košice 2 - Západ
04001 
Zobraziť telefón»
Poschodie: 
Číslo dverí:Gastroenterologická ambulamcia 
 
O lekárovi / ambulancii:

I. interná klinika Univerzitnej nemocnice L. Pasteura Košice a LF UPJŠ má 60 lôžok a poskytuje základnú liečebno- preventívnu starostlivosť v rámci celej internej medicíny s užšou profilizáciou v  3 pododboroch: gastroenterológia a hepatológia, endokrinológia a metabolizmus a  reumatológia.

Gastroenterológia a hepatológia:  Klinika zabezpečuje kompletnú diagnostiku a liečbu ochorení tráviaceho traktu a pečene a zároveň je centrom pre diagnostiku a liečbu zápalových ochorení čreva a centrom pre diagnostiku a liečbu ochorení pečene.

Endokrinológia a metabolizmus: Klinika  poskytuje kompletnú diagnostiku a liečbu endokrinných ochorení a je centrom pre liečbu rastovým hormónom v dospelosti, centrom pre diagnostiku a terapiu ochorení nadobličiek. V diabetológii sa špecializuje hlavne na liečbu diabetu mellitus I. typu a je centrom pre liečbu diabetikov inzulínovými pumpami.

V reumatológii sa klinika špecializuje hlavne na akútne stavy pri systémových ochoreniach spojiva a je centrom pre liečbu rezistentných zápalových reumatických chorôb. 

 

Ordinačné hodiny

Pi:10:00-13:30
legenda: bežné o.h.

ONLINE objednanie je super služba, nemusím sa pokúšať dovolať do ambulancie a vyberiem si pre mňa najvhodnejší termín.“  
Mária

Mapa

zväčšiť

Zmluvné poisťovne

DÔVERA zdravotná poisťovňa, a.s. (0024) Union zdravotná poisťovňa, a.s. (0027) Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. (0025)

Zmluvní partneri portálu:

logo - Slovenská lekárska komora logo - Univerzitná nemocnica Bratislava logo - Univerzitná nemocnica Louisa Pasteura Košice logo - Asociácia na ochranu práv pacientov SR