Najväčší portál na vyhľadávanie lekárov
Obrázok : MUDr. Ján Sojak, PhD. - Dospelí pacienti

MUDr. Ján Sojak, PhD. - Dospelí pacienti


  • Peter hodnotí:
    Profesionálny prístup
Zobraziť ďalšie hodnotenia

ORL - ušné, nosné, krčné

Sestra:

 

Adresa:

Bratislava 5 - Petržalka
Bratislavský kraj

Objednať recept
Vyberte požadovaný deň a čas - kliknite na zvolený termín
viac termínovmenej termínov

Objednávanie cez tento profil slúži k objednávaniu dospelých poistencov (k objednávaniu detských poistencov je určený profil TU) a k objednávaniu detských, dospelých pacientov bez poistenia, cudzích štátnych príslušníkov bez poistenia, samoplatcov, záujemcov o preventívne vyšetrenie - viac informácií na www.rhino.sk. (! Pokiaľ sa ako pacient bez poistenia, samoplatca objednávate cez portal navstevalekara.sk, bude Vám k poplatku účtovanom internetovým portálom dodatočne doúčtovaných na ambulancii 20€ v hotovosti, v prípade preventívneho vyšetrenia 15€ !).

Objednanie receptu:


Informácie o ambulancii:

Bezbariérový prístup P Parkovanie N Noví pacienti Objednávanie

Komunikácia v jazykoch:

Ako sa k nám dostanete:

 Zastávka MHD: Mlynarovičova 
  • autobusy: 84, 99
 
Ambulancia sa nachádza v blízkosti objektov Ekonomická Univerzita a ulíc Bosákova, Jantárová cesta, Einsteinova, Dolnozemská

Overené hodnotenia:

  • Milý doktor. Vyšetrenie bolo presne v čase ako som sa objednal.Marec 2019, Marcel
  • Maximálne profesionálny a ľudský prístup. Prijatý som bol presne načas, bez čakania, zákrokom bolo vyriešené to čo malo byť. Veľká spokojnosť, ďakujem ešte raz MUDr. Sojakovi.Marec 2019, Stanislav
Zobraziť ďalšie hodnotenia »« Skryť hodnotenia

O lekárovi / ambulancii:

Štúdium medicíny - Jesseniova lekárska fakulta Univerzity Komenského v Martine, 2005-11

Špecializačné štúdium - Klinika otorinolaryngológie a chirurgie hlavy a krku, Ústredná vojenská nemocnica Ružomberok, 2011-16

Doktorandské štúdium - Ústav normálnej a patologickej fyziológie, JLF UK v Martine, 2013-18

Lekár - Klinika otorinolaryngológie a chirurgie hlavy a krku, Ústredná vojenská nemocnica Ružomberok, 2011-17

Lekár - Oddelenie otorinolaryngológie, FNsP F. D. Roosevelta Banská Bystrica, 2014-súčasnosť

Lekár - Privátna ORL ambulancia RHINO, Bratislava, 2017 -súčasnosť

Ponúkané služby:

 

Modernizovaná otorinolaryngologická ambulancia pre deti a dorast lokalizovaná v Bratislave. Zdravotná starostlivosť je poskytovaná v rozsahu ambulantnej formy striedavo dvomi lekármi. ORL ambulancia disponuje kompletným technickým vybavením umožňujúcim poskytovať ambulantnú starostlivosť v súlade s najmodernejšími štandardmi.

 

Dospelých poistencov konzultujeme výlučne na vlastnú žiadosť mimo ordinačných hodín vo vopred rezervovaný termín a čas, a to len v prípade dostupnosti voľných On-line termínov na tomto profile portalu navstevalekara.sk. K ORL vyšetreniu je potrebný výmenný lístok.

 

ORL ambulancia je zameraná prednostne na detských pacientov a dorast s obmedzeným počtom vyšetrení na deň, nakoľko zámerom je poskytovať starostlivosť zameranú na kvalitu, nie kvantitu. Pacientov objednávame na konkrétny dátum a orientačný časový interval. Akútne stavy vybavujeme priebežne. Prednostné vyšetrenie nie je poskytované. On-line rezervácia termínu pre pediatrického pacienta s poistením možná na portali navstevalekara.sk - profil MUDr. Ján Sojak, MUDr. Broschová - Detskí pacienti K ORL vyšetreniu je potrebný výmenný lístok.

 

Dospelým aj detským pacientom bez poistenia, cudzím štátnym príslušníkom v prípade záujmu poskytujeme konzultáciu na vlastnú žiadosť ako samoplatcom na vopred rezervovaný termín a čas. O možnostiach bezplatnej rezervácie termínu sa môžete informovať na stránkach našej ambulancie - www.rhino.sk Výmenný lístok nie je potrebný.

!!! Pokiaľ sa ako pacient bez poistenia, samoplatca objednávate On-line formou cez portál navstevalekara.sk, bude Vám k poplatku účtovanom internetovým portálom dodatočne doúčtovaných na ambulancii 20€ v hotovosti !!!

 

Poskytujeme preventívne ORL vyšetrenie, vyšetrenie sluchu, vyšetrenie vestibulárneho (rovnovážneho) aparátu napríklad na nasledovné účely: vodičský preukaz, administratívne účely, zbrojný preukaz, potreby zamestnávateľa, práca vo výškach, pred liečbou v hyperbarickej komore...  O možnostiach bezplatnej rezervácie termínu sa môžete informovať na stránkach našej ambulancie - www.rhino.sk

!!! Pokiaľ sa na preventívne vyšetrenie objednávate On-line formou cez portál navstevalekara.sk, bude Vám k poplatku účtovanom internetovým portálom dodatočne doúčtovaných na ambulancii 15€ v hotovosti !!!


Dostupná je taktiež rehabilitácia s využitím infúznej liečby, ktorá má vazoaktívny (rozšírenie ciev), prípadne spazmolytický (uvoľnenie svalstva) efekt. Využíva sa u indikovaných diagnóz a je praktizovaná u pacientov, ktorí si nemôžu z časových alebo iných dôvodov dovoliť hospitalizáciu. Počet potrebných liečebných kúr je 5 až 10. Ambulantná infúzna liečba je možná len vtedy, ak to umožní celkový zdravotný stav pacienta. Najčastejšie ORL indikácie infúznej liečby sú: akútna porucha sluchu, tinnitus (hučanie v ušiach), poruchy sluchu s nedoslýchavosťou, závratové stavy, ochorenia krčnej chrbtice...


Objednanie receptu: Ste už našim pacientom a množstvo lieku Vám nepostačuje do najbližšie plánovanej kontroly? Alebo ste nedopatrením Váš liek znehodnotili? Nemusíte strácať čas návštevou ambulancie. O elektronický recept nás môžete požiadať on-line priamo cez tento profil a po našom spätnom vyrozumení si liek budete môcť vyzdvihnúť v najbližšej lekárni. Služba je bezplatná a dostupná v priebehu pondelkov a utorkov do 15-tej hodiny.

 

Poistenec: vyšetrujeme prednostne pediatrických pacientov a dorast, ORL vyšetrenie s výmenným lístkom od pediatra - profil MUDr. Ján Sojak, MUDr. Broschová - Detskí pacienti. Dospelých poistencov konzultujeme výlučne mimo ordinačných hodín na vlastnú žiadosť vo vopred rezervovaný termín a čas, a to len v prípade dostupnosti voľných On-line termínov na tomto profile portalu navstevalekara.sk. ORL vyšetrenie s výmenným lístkom.

 

Samoplatca: vyšetrujeme dospelých aj detských pacientov bez poistenia, cudzincov bez poistenia, poskytujeme preventívne ORL vyšetrenie, infúznu terapiu. Výmenný lístok nie je potrebný, bez čakania - pacientov objednávame na konkrétny dátum a čas. Viac informácií na www.rhino.sk

 

 

Cenník:

 

Fotogaléria:

Fotografia ambulancie Fotografia ambulancie Fotografia ambulancie Fotografia ambulancie