Najväčší portál na vyhľadávanie lekárov
Obrázok : MUDr. Ján Sojak, PhD.; MUDr. Broschová - Detskí pacienti

MUDr. Ján Sojak, PhD.; MUDr. Broschová - Detskí pacienti


  • Július hodnotí:
    Pán Sojak je veľmi príjemný človek. Profesionálne vybavil to čo som potreboval. Vrelo odporúčam!
Zobraziť ďalšie hodnotenia

ORL - ušné, nosné, krčné

Sestra:

 

Adresa:

Bratislava 5 - Petržalka
Bratislavský kraj

Objednať recept
Vyberte požadovaný deň a čas - kliknite na zvolený termín
viac termínovmenej termínov

Objednávanie cez tento profil slúži VÝHRADNE K OBJEDNÁVANIU PEDIATRICKÝCH PACIENTOV, nakoľko ORL ambulancia je zameraná prednostne na deti a dorast. V pondelky, utorky a stredy ordinuje MUDr. Sojak, vo štvrtky a v piatky MUDr. Broschová. Dospelým pacientom v prípade záujmu poskytujeme konzultáciu na vlastnú žiadosť v termíne rezervovanom cez profil TU. Pre informácie o možnosti rezervácie termínu pre pacientov bez poistenia, samoplatcov a rezervácie termínu na preventívne vyšetrenie navštívte www.rhino.sk.

Objednanie receptu:


Informácie o ambulancii:

Bezbariérový prístup P Parkovanie N Noví pacienti

Komunikácia v jazykoch:

Ako sa k nám dostanete:

 Zastávka MHD: Mlynarovičova 
  • autobusy: 84, 99
 
Ambulancia sa nachádza v blízkosti objektov Ekonomická Univerzita a ulíc Bosákova, Jantárová cesta, Einsteinova, Dolnozemská

Overené hodnotenia:

  • príjemný doktor, vyšetrenie veľmi rýchle. Môj malý to zvládol. ďakujeme :-)Jún 2019, Jakub
  • Bola som maximalne spokojná, aj 6.roc.syn, ktorý sa bál, lebo nevedel čo čakať, sestrička aj pani doktorka boli veľmi veľmi milé a vedeli ako zaujať malého pacienta aby sa nebál. Hodnotím veľmi pozitívne :), doporučujem a pani doktorka ĎAKUJEMEJún 2019, Jakub
Zobraziť ďalšie hodnotenia »« Skryť hodnotenia

O lekárovi / ambulancii:

MUDr. Ján Sojak

Štúdium medicíny - Jesseniova lekárska fakulta Univerzity Komenského v Martine, 2005-11

Špecializačné štúdium - Klinika otorinolaryngológie a chirurgie hlavy a krku, Ústredná vojenská nemocnica Ružomberok, 2011-16

Doktorandské štúdium - Ústav normálnej a patologickej fyziológie, JLF UK v Martine, 2013-18
Špecializačné štúdium v odbore foniatria- Klinika  otorinolaryngológiea CHHaK LF UK a UNB v Bratislave, 2019-súčastnosť

Lekár - Klinika otorinolaryngológie a chirurgie hlavy a krku, Ústredná vojenská nemocnica Ružomberok, 2011-17

Lekár - Oddelenie otorinolaryngológie, FNsP F. D. Roosevelta Banská Bystrica, 2014-súčasnosť

Lekár - Privátna ORL ambulancia RHINO, Bratislava, 2017 -súčasnosť

Lekár - Detská otorinolaryngologická klinika, NÚDCH Bratislava, 2019-súčasnosť

Ponúkané služby:


Modernizovaná otorinolaryngologická ambulancia pre deti a dorast lokalizovaná v Bratislave. Zdravotná starostlivosť je poskytovaná v rozsahu ambulantnej formy striedavo dvomi lekármi. ORL ambulancia disponuje kompletným technickým vybavením umožňujúcim poskytovať ambulantnú starostlivosť v súlade s najmodernejšími štandardmi.

 

ORL ambulancia je zameraná prednostne na detských pacientov a dorast s obmedzeným počtom vyšetrení na deň, nakoľko zámerom je poskytovať starostlivosť zameranú na kvalitu, nie kvantitu. Pacientov objednávame na konkrétny dátum a orientačný časový interval. Akútne stavy vybavujeme priebežne. Prednostné vyšetrenie nie je poskytované. K ORL vyšetreniu je potrebný výmenný lístok.

 

Dospelých poistencov konzultujeme výlučne mimo ordinačných hodín na vlastnú žiadosť vo vopred rezervovaný termín a čas, a to len v prípade dostupnosti voľných On-line termínov na portali navstevalekara.sk - profil MUDr. Ján Sojak - Dospelí pacienti. K ORL vyšetreniu je potrebný výmenný lístok.

 

Dospelým aj detským pacientom bez poistenia, cudzím štátnym príslušníkom v prípade záujmu poskytujeme konzultáciu na vlastnú žiadosť ako samoplatcom na vopred rezervovaný termín a čas. Rezervácia možná cez profil MUDr. Ján Sojak - Dospelí pacienti, prípadne sa o možnostiach bezplatnej rezervácie termínu môžete informovať na stránkach našej ambulancie - www.rhino.sk. Výmenný lístok nie je potrebný.

!!! Pokiaľ sa ako pacient bez poistenia, samoplatca objednávate On-line formou cez portál navstevalekara.sk, bude Vám k poplatku účtovanom internetovým portálom dodatočne doúčtovaných na ambulancii 20€ v hotovosti !!!

 

Poskytujeme preventívne ORL vyšetrenie, vyšetrenie sluchu, vyšetrenie vestibulárneho (rovnovážneho) aparátu napríklad na nasledovné účely: vodičský preukaz, administratívne účely, zbrojný preukaz, potreby zamestnávateľa, práca vo výškach, pred liečbou v hyperbarickej komore...  Rezervácia možná cez profil MUDr. Ján Sojak - Dospelí pacienti, prípadne sa o možnostiach bezplatnej rezervácie termínu môžete informovať na stránkach našej ambulancie - www.rhino.sk

!!! Pokiaľ sa ako pacient bez poistenia, samoplatca objednávate On-line formou cez portál navstevalekara.sk, bude Vám k poplatku účtovanom internetovým portálom dodatočne doúčtovaných na ambulancii 15€ v hotovosti !!!


Dostupná je taktiež rehabilitácia s využitím infúznej liečby, ktorá má vazoaktívny (rozšírenie ciev), prípadne spazmolytický (uvoľnenie svalstva) efekt. Využíva sa u indikovaných diagnóz a je praktizovaná u pacientov, ktorí si nemôžu z časových alebo iných dôvodov dovoliť hospitalizáciu. Počet potrebných liečebných kúr je 5 až 10. Ambulantná infúzna liečba je možná len vtedy, ak to umožní celkový zdravotný stav pacienta. Najčastejšie ORL indikácie infúznej liečby sú: akútna porucha sluchu, tinnitus (hučanie v ušiach), poruchy sluchu s nedoslýchavosťou, závratové stavy, ochorenia krčnej chrbtice...


Objednanie receptu: Ste už našim pacientom a množstvo lieku Vám nepostačuje do najbližšie plánovanej kontroly? Alebo ste nedopatrením Váš liek znehodnotili? Nemusíte strácať čas návštevou ambulancie. O elektronický recept nás môžete požiadať on-line priamo cez tento profil a po našom spätnom vyrozumení si liek budete môcť vyzdvihnúť v najbližšej lekárni. Služba je bezplatná a dostupná v priebehu pondelkov a utorkov do 15-tej hodiny.


Poistenec: Vyšetrujeme prednostne pediatrických pacientov a dorast, ORL vyšetrenie s výmenným lístkom od pediatra. Dospelých poistencov konzultujeme výlučne mimo ordinačných hodín na vlastnú žiadosť vo vopred rezervovaný termín a čas, a to len v prípade dostupnosti voľných On-line termínov na portali navstevalekara.sk - profil MUDr. Ján Sojak - Dospelí pacienti. ORL vyšetrenie s výmenným lístkom.

 

Samoplatca: Vyšetrujeme dospelých aj detských pacientov bez poistenia, cudzincov bez poistenia, poskytujeme preventívne ORL vyšetrenie, infúznu terapiu. Výmenný lístok nie je potrebný, bez čakania - pacientov objednávame na konkrétny dátum a čas. Viac informácií na www.rhino.sk

 

Cenník:

 

Fotogaléria:

Fotografia ambulancie Fotografia ambulancie Fotografia ambulancie Fotografia ambulancie