Najväčší portál na vyhľadávanie lekárov
Obrázok : MDDr. Monika Ivicová

MDDr. Monika Ivicová

Stomatológia - zubná ambulancia, zubár
Venujeme sa dospelým i deťom

Sestra:

 

Adresa:

Bratislava 5 - Petržalka
Bratislavský kraj

Objednajte sa k lekárovi - Vyberte požadovaný deň a čas - kliknite na zvolený termín
viac termínovmenej termínov

PRIJÍMAME NOVÝCH PACIENTOV. Využite objednanie cez internet na vyšetrenie! Možnosť objednania máte k dispozícii non-stop!

Informácie o ambulancii:

Parkovanie Noví pacienti Objednávanie

Komunikácia v jazykoch:

Ako sa k nám dostanete:

 

O lekárovi / ambulancii:

Štúdium absolvovala na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave. Po ukončení štúdia pracovala po boku mnohých odborníkov, čím nadobudla mnoho skúsenosti v praxi. V roku 2013 patrila do tímu stomatológov zubnej pohotovosti. Od začiatku roka 2014 je neoddeliteľnou súčasťou nasej kliniky. Vo svojom odbore sa pravidelne zdokonaľuje účasťou na domácich a zahraničných skoleniach. Plynule ovláda anglicky jazyk

Ponúkané služby:

Dr. Martin Dental Clinic je moderná stomatologická klinika založená na odbornosti a skúsenostiach primára kliniky Doc. MUDr. Martina Tvrdoňa CSc. Náš tím dopĺňajú skúsení zubní lekári s dlhoročnou praxou. Sme zameraní na prácu s najmodernejšou technológiu za ceny „pre všetkých“. Dokážeme pomôcť každému človeku, ktorý má akékoľvek ťažkosti so zubami, s problémami čeľustno-tvárovej oblasti a čeľustno-spánkovými kĺbmi.

Dr. Martin Dental Clinic je stomatologická a stomato-chirurgická klinika, kde si s každým pacientom radi zavtipkujeme a dáme Vám pocítiť, že nie ste len u zubára, ale u SVOJHO zubára.

Fotogaléria: