Najväčší portál na vyhľadávanie lekárov

Kontakt:

Obrázok : Naša lekáreň (vzorová webstránka lekárne)
Adresa:Palisády 130
Bratislava 1 - Staré Mesto
 
Tel:02/381 03 683 
Mobil:0903/280 655 
Ak voláte, povedzte že kontakt máte z NávštevaLekára.sk
Fax: 
Web:profi.navstevalekara.sk 
 
 
Toto je ukážka webstránky lekárne, akú môže mať aj Vaša lekáreň.
Informácie o lekárni:
Bezbariérový prístup
Parkovanie
 
Doprava:
Do tejto časti môžete návštevníkom uviesť, kde Vás nájdu, napr. "Našu lekáreň nájdete priamo v Zdravotnom stredisku, hneď vedľa pavilónu všeobecných lekárov" alebo linky hromadnej dopravy a názov zastávky.
 


O lekárni:
Takúto profesionálnu webstránku pre Vašu lekáreň môžete mať za 50 € ročne. V prípade záujmu o viac informácií nás prosím kontaktujte na 02/381 03 683, alebo na lekarne@navstevalekara.sk
 
Ak máte záujem o samostatnú webstránku pre Vašu lekáreň, ktorá obsahuje aj viacero podstránok, kde môžete svojim pacientom poskytnúť rozsiahle informácie rôzneho druhu, ponúkame Vám webstránku takéhoto typu: profi.navstevalekara.sk. Viac informácií Vám radi poskytneme telefonicky alebo e-mailom.
 
V tejto časti môže lekáreň svojim návštevníkom poskytnúť informácie o samotnej lekárni, o sortimente, a ďalšie dôležité informácie.
 

Naša lekáreň je najlepšia

  • texty je samozrejme možné formátovať
  • do spodnej časti je možné umiestniť fotogalériu
  • na pravej strane stránky sa nachádzajú otváracie hodiny, ktoré je možno farebne rozlišovať
  • na pravej strane stránky sa nachádza taktiež mapa, ktorú je možné zväčšiť na celé okno
  • napíšte všetkým prečo je práve Vaša lekáreň najlepšia, napríklad profesionálnym prístupom, ochotným personálom, širokým sortimentom, prípadne alternatívnym sortimentom produktov.
 
Vyššie (pod kontaktné informácie) je možné umiestniť dôležitý oznam, ktorý je zvýraznený hrubým oranžovým písmom, oznamy napríklad o zmene adresy, novom sortimente, atď.
 
 
Fotogaléria: