Najväčší portál na vyhľadávanie lekárov

Jedine pre poistencov Zdravotnej poisťovne UNION s programom VIP UNION sú všetky služby portálu NávštevaLekára.sk zadarmo!


Zdravotná poisťovňa UNION v spolupráci s portálom NávštevaLekára.sk pripravila pre svojich poistencov ďalšiu veľmi prínosnú službu. Stačí byť poistencom Zdravotnej poisťovne UNION a zaregistrovať sa do programu VIP UNION a platba za technické riešenie portálu NávštevaLekára.sk vám nebude účtovaná.

Poistenci Zdravotnej poisťovne UNION majú možnosť získať mnoho výhod bezplatnou registráciou do programu VIP UNION. Okrem iného aj 100 EUR kredit na dentálnu hygienu a na test potravinovej intolerancie. Pre registráciu do VIP UNION a vytvorenie prístupových údajov nás kontaktujte na vipunion@union.sk. Po registrácii viac informácií o programe VIP UNION nájdete na www.vipunion.sk.

Ak ste poistencom Zdravotnej poisťovne UNION, tak ihneď po registrácii do programu VIP UNION budete mať možnosť využívať bezplatné rezervácie cez portál NavstevaLekara.sk

Pridajte sa do Union zdravotnej poisťovne, čakajú na vás ďalšie benefity za 1000 Eur, ako aj prístup k EXTRA VIP benefitom. Možnosť zmeny zdravotnej poisťovne máte do 30.9.2017!

 

Váš VIP UNION tím