Najväčší portál na vyhľadávanie lekárov
Obrázok : Ústav lekárskej kozmetiky

Ústav lekárskej kozmetiky

Adresa:

Tematínska 3
Bratislava 5 - Petržalka
Bratislavský kraj

Tel:

02/ 6820 6444
0911 237 934

Fax:

 

Zoznam lekárov:

Chirurg - chirurgia: MUDr. Tomáš Dulka
Kožný lekár, dermatovenerológ, dermatológ: MUDr. Silvia Banská MUDr. Martin Gažo PhD. MUDr. Ľudmila Lipková MUDr. Rastislav Vrabec
Plastická chirurgia: MUDr. Regan Belovič MUDr. Júlia Valičková

Informácie o zariadení:

Bezbariérový prístup
PParkovanie

Doprava:

Zastávka MHD Strečnianska:
  • Autobusy: 92, 95

O nás:

Ústav lekárskej kozmetiky je jedným z prvých zariadení na Slovensku zameraných na skrášľovanie a omladzovanie vzhľadu klientov vybavený najmodernejšími lasermi a prístrojmi svetelnej terapie renomovanej značky Lumenis, poskytujúci špičkovú starostlivosť v oblasti korektívnej dermatológie, laserovej medicíny, esteticko-plastickej chirurgie a starostlivosti o celé telo.
 
Medzi naše  špecializácie patria hlavne omladzovacie procedúry a laserové zákroky na zlepšenie kondície a vzhľadu pokožky a starostlivosť o postavu. Špičkový tím lekárov a najmodernejšie prístroje svetových značiek sú zárukou, že vám môžeme kombináciou moderných laserových techník a klasických operačných postupov poskytnúť starostlivosť podľa vašich požiadaviek.

 

Od novembra 2008 je Ústav lekárskej kozmetiky  opäť o niečo bližšie k svojim klientkám. Vzhľadom na rastúci trh a nové medicínske možnosti a terapie rozšíril ústav poskytovanie svojich služieb o novú prevádzku v Avion Shopping Parku v Bratislave na Ivánskej ceste.
Pracovisko je zamerané najmä na prevenciu starnutia a odstraňovanie jeho prvých príznakov hlavne laserovými metódami. Klientky okrem vybraných poskytovaných služieb určite poteší veľmi ústretová pracovná doba – od pondelka až do nedele od 10.00 h do 21.00 h.

 

Fotogaléria: