Najväčší portál na vyhľadávanie lekárov
Dátum: 20.09.2013
 
Už aj slovenskí pacienti majú možnosť objednania k lekárovi cez internet. Služba, ktorá sa rýchlo stáva jednou z najpopulárnejších internetových zdravotných služieb v zahraničí, je k dispozícii aj slovenským pacientom, lekárom a stomatológom.

 

Na portáli NávštevaLekára.sk rýchlym tempom pribúdajú nové ambulancie a kalendáre lekárov s najbližšími voľnými termínmi na vyšetrenie. Pacienti nájdu najbližšie voľné termíny na vyšetrenie do ambulancií od praktických lekárov, cez stomatológov až po urológov.

Táto internetová služba je pre pacientov zadarmo a predstavuje nespočetne veľa výhod, ako je možnosť objednať sa na najbližší voľný termín vyšetrenia, objednanie na deň a čas, ktoré pacientovi najlepšie vyhovujú a zároveň je on-line objednanie k dispozícii non-stop, teda aj mimo ordinačných hodín i večer alebo cez víkend.

Všetci lekári, pri ktorých je k dispozícii kalendár na objednanie na portáli NávštevaLekára.sk aktívne spolupracujú s portálom. Po uskutočnení online objednávky je lekár ihneď informovaný a automaticky očakáva pacienta v ambulancii vo zvolený deň a čas.

Služba prináša výhody aj celému slovenskému zdravotníctvu. Pacienti nemusia obvolávať ambulancie pre zistenie voľného termínu, vďaka čomu majú sestry a lekári viac času na ošetrenie pacientov namiesto zdvíhania telefónov. Pacientom sú automaticky zasielané pripomínacie SMS a pacienti menej zabúdajú na objednané termíny.

A rôzne iné výhody pre lekárov a pacientov, ktoré s radosťou prinášame na portáli www.navstevalekara.sk.

« späť