Najväčší portál na vyhľadávanie lekárov
Dátum: 13.04.2021
 
Už aj slovenskí pacienti majú možnosť objednania k lekárovi cez internet. Služba, ktorá sa rýchlo stáva jednou z najpopulárnejších internetových zdravotných služieb v zahraničí, je k dispozícii aj slovenským pacientom, lekárom a stomatológom.

Na portáli NávštevaLekára.sk rýchlym tempom pribúdajú nové ambulancie a kalendáre lekárov s najbližšími voľnými termínmi na vyšetrenie. Pacienti nájdu najbližšie voľné termíny na vyšetrenie do ambulancií od praktických lekárov, cez stomatológov až po urológov.

Táto internetová služba predstavuje pre pacientov nespočetne veľa výhod, ako je možnosť objednať sa na najbližší voľný termín vyšetrenia, objednanie na deň a čas, ktoré pacientovi najlepšie vyhovujú a zároveň je on-line objednanie k dispozícii non-stop, teda aj mimo ordinačných hodín i večer alebo cez víkend.

Všetci lekári, pri ktorých je k dispozícii kalendár na objednanie na portáli NávštevaLekára.sk aktívne spolupracujú s portálom. Po uskutočnení online objednávky je lekár ihneď informovaný a automaticky očakáva pacienta v ambulancii vo zvolený deň a čas.

Služba prináša výhody aj celému slovenskému zdravotníctvu. Pacienti nemusia obvolávať ambulancie pre zistenie voľného termínu, vďaka čomu majú sestry a lekári viac času na ošetrenie pacientov namiesto zdvíhania telefónov. Pacientom sú automaticky zasielané pripomínacie SMS a pacienti menej zabúdajú na objednané termíny.

A rôzne iné výhody pre lekárov a pacientov, ktoré s radosťou prinášame na portáli www.navstevalekara.sk

« späť