Najväčší portál na vyhľadávanie lekárov

Portál NávštevaLekára.sk

ONLINE objednanie je veľmi praktická služba, nemusím sa pokúšať dovolať do ambulancie a vyberiem si pre mňa najvhodnejší termín.“

Mária, pacient


"Večer som hľadal lekára a telefonický kontakt na objednanie vyšetrenia. Na vašom portáli som rovno našiel aj prehľadný aktualizovaný kalendár a rovno som sa objednal na vyšetrenie. Super služba!"

Andrej, pacient

O portáli

Portál NávštevaLekára.sk je najväčším portálom na vyhľadávanie lekárov na Slovensku. Predstavili sme na Slovensku unikátnu službu objednávania pacientov k lekárovi online, ktorá si získava čím ďalej viac priaznivcov medzi pacientmi i lekármi.

Vďaka čoraz intenzívnejšiemu prenikaniu IT služieb do zdravotníctva sa internetové online objednávanie na vyšetrenie stáva vo svete jednou z najobľubenejších služieb a zjednodušení života pre pacientov a lekárov.

Takzvaný on-line kalendár, aplikácia pre on-line rezervácie alebo on-line plánovač je internetová aplikácia, ktorá umožňuje pacientom pohodlné a bezpečné objednanie na vyšetrenie k lekárovi prostredníctvom akéhokoľvek zariadenia pripojeného na internet, ako je počítač, notebook, smartphone alebo tablet. Jednoduchým spôsobom si zvolíte preferovaný dátum a čas vyšetrenia, ktorý zatiaľ nie je obsadený a následne systém automaticky potvrdí rezerváciu formou SMS a zaznamená objednanie na vyšetrenie do systému v ambulancii. 

Výhody on-line kalendára pre pacientov

  • Jednoduché vyhľadanie voľného termínu na vyšetrenie - možnosť objednať sa na vyšetrenie na najbližší možný termín
  • Objednanie sa na vyšetrenie na deň a čas, ktorý pacientovi najlepšie vyhovuje
  • Objednať sa na vyšetrenie je možné non-stop, 24 hodín denne
  • Online objednávka pacienta v troch jednoduchých krokoch
  • Samozrejmosťou je pripomenutie formou SMS deň pred objednaným termínom 

 

Cieľ

Cieľom portálu www.navstevalekara.sk je poskytovanie informácií o lekároch širokej verejnosti, a pokrytie čo možno najviac lekárov pôsobiacich na Slovensku. 

„Našim cieľom je zefektívňovať komunikáciu medzi slovenskými lekármi a pacientmi, a zároveň sa snažíme prinášať inovatívne riešenia do oblasti zdravotníctva na Slovensku, ktoré budú prospešné pre lekárov ako aj ich pacientov.“

Michal Švec, MSc, spoluzakladateľ projektu 


Zakladateľ portálu

                                     
Michal Švec, MSc. už počas štúdia na Univerzitách v Kanade a Holandsku a následne počas šiestich rokov ako investičný poradca pri fúziách a akvizíciách vo výhradnom zastúpení investičnej banky Rothschild pre Českú republiku a Slovensko neustále premýšľal ako sa osamostatniť a zároveň priniesť na Slovensko čo najužitočnejšiu službu. Portál NávštevaLekára.sk a objednávanie pacientov cez internet napĺňa tieto očakávania a prináša slovenským pacientom, lekárom, ako aj celému slovenskému zdravotníctvu nespočetne veľa výhod. Pozitívne ohlasy, ktoré dostávame denne, nás motivujú k neustálemu zdokonaľovaniu služieb portálu NávštevaLekára.sk pre pacientov a lekárov na Slovensku.
 
 
 
 

Kontakt

PROFILAND s.r.o.
Bakošova 8
841 03 BRATISLAVA
 

Fakty o NávštevaLekára.sk

21 989 Lekárov
1 196 Zdravotníckych zariadení
158 Pohotovostí
1 366 Lekární
79 Okresov
54 Špecializácií

Partneri

BANNER361 BANNER367 BANNER147 BANNER195 BANNER362