Najväčší portál na vyhľadávanie lekárov

 

Portál NávštevaLekára.sk je najväčším portálom na vyhľadávanie lekárov na Slovensku.

  • 300 tisíc pacientov mesačne hľadajúcich lekára
  • Tisícky voľných termínov na objednanie na vyšetrenie
  • Zjednodušujeme prácu lekárom a stomatológom
  • Naše služby sú Vám k dispozícii non stop, 24 hodín denne
 

Vytvorte si svoj profil ešte dnes a poskytnite svojim pacientom informácie o Vašej ambulancii, ktoré vyhľadávajú na portáli NávštevaLekára.sk. Táto služba je pre Vás a pre Vašich pacinetov úplne zadarmo.

Služby portálu NávštevaLekára.sk už využívajú stovky ambulancií po celom Slovensku. Presvedčte sa TU.

Portál www.navstevalekara.sk vznikol na základe potreby pacientov využívať katalóg lekárov prístupný na internete s dôveryhodnými a spoľahlivými informáciami. Až do momentu spustenia www.navstevalekara.sk nebol na internete zoznam lekárov, ktorý by bol kvalitný v zmysle aktuálnosti a presnosti informácií.

Sme partnermi Slovenskej lekárskej komory, univerzitných nemocníc, ako aj mnoho ďalších subjektov pôsobiacich v oblasti zdravotníctva po celom Slovensku.

 

Pacienti vyhľadávajú informácie o lekároch, ktorých už poznajú (telefón, e-mail, ordinačné hodiny, poskytované služby, a podobne), ako aj lekárov, ktorých ešte nepoznajú, ale potrebujú využiť ich služby v prípade rôznych životných situácií.

Pozitívne ohlasy od lekárov a pacientov, ktoré dostávame denne, nás motivujú k neustálemu zdokonaľovaniu služieb portálu NávštevaLekára.sk.


Ak máte záujem o niektorú z našich služieb, prosím kontaktujte nás emailom na lekari@navstevalekara.sk, alebo pokračujte ďalej na nasledujúcej stránke:

 

Spokojní lekári

"S vašou spoločnosťou som veľmi spokojná. Vďaka stránke uvedenej na internete kde je zaregistrovaná aj moja ambulancia sa môžu pacienti veľmi rýchlo zorientovať o ordinačných hodinách, dovolenke, získajú telefónne číslo.
Veľa rodín, ktoré sa prisťahovali do nášho kraja ma našli hravo, a tým som získala aj veľa nových pacientov.
Myslím že táto stránka pomohla aj pacientom aj mne. Dnes ľudia neustále surfujú po internete a hľadajú informácie."