Najväčší portál na vyhľadávanie lekárov
Obrázok : MUDr. Kristína Kropáčeková

MUDr. Kristína Kropáčeková

MUDr Kropáčeková, alergológia, imunológia Banská Bystrica, objednanie online

Alergológ - imunológ

Sestra:

 

Adresa:

Banská Bystrica
Banskobystrický kraj

Vyberte požadovaný deň a čas - Objednajte sa online
viac termínovmenej termínov

PRIJÍMAME NOVÝCH PACIENTOV. Využite služby portálu NavstevaLekara.sk!

Informácie o ambulancii:

N Noví pacienti Objednávanie

Komunikácia v jazykoch:

 

Ako sa k nám dostanete:

 

Overené hodnotenia a recenzie:

 

O lekárovi / ambulancii:

MUDr. Kristína Kropáčeková

študovala na Jesseniovej lekárskej fakulte UK v Martine. Po ukončení štúdia v r. 2005 kariérne štartuje vo Fakultnej nemocnici s poliklinikou F.D.Roosevelta v Banskej Bystrici, najskôr na Klinike anesteziológie a intenzívnej medicíny a od r. 2006 na Internej klinike, kde pôsobila až do r. 2018. Počas tohto obdobia absolvovala postupovú skúšku v odbore vnútorné lekárstvo a atestáciu v odbore klinická imunológia a alergológia. Od r. 2018 popri úväzku na alergologicko-imunologickej ambulancii pracovala aj na Infektologickom oddelení FNsP F.D.R. Je zaradená do špecializačnej prípravy v odbore Infektológia.

Založenie vlastnej imunoalergologickej ambulancie bolo prirodzeným vyústením mnohoročnej práce, štúdia, príprav a snahy o poskytovanie čo najlepšej zdravotnej starostlivosti v čo najpríjemnejšom prostredí a kolektíve.

Ponúkané služby:

Radi Vás privítame v našej ambulancii v Banskej Bystrici, kde Vám poskytneme špecializovanú zdravotnú starostlivosť v odboroch klinická imunológia a alergológia.

Vyšetrujeme dospelých pacientov a deti od 6 rokov.

Zameriavame sa na vyšetrenia a liečbu alergických ochorení horných a dolných dýchacích ciest (alergický zápal nosa a prínosových dutín, asthma bronchiale), alergií na jed bodavého hmyzu, potravinových alergií a intolerancií, porúch imunity, opakujúcich sa vírusových a bakteriálnych infekcií (herpetické, močovopohlavné infekcie), oslabenia imunity po prekonaní infekčnej mononukleózy, postcovidového syndrómu.
Špeciálne sa venujeme menežmentu pacientov po splenektómii (po vyoperovaní sleziny) a v spolupráci s hematológmi, očkovaniu pacientov po transplantácii krvotvorných buniek.
Poskytujeme poradenstvo aj ohľadne iných očkovaní.

Cenník:

 

Fotogaléria: