Najväčší portál na vyhľadávanie lekárov
Obrázok : MUDr. Dária Buchvaldová

MUDr. Dária Buchvaldová

MUDr. Buchvaldová Dária, alergológ, Staré Mesto | NávštevaLekára


  • Elena hodnotí:
    Milá pani doktorka, profesionálny prístup, trpezlivo a zrozumiteľne vysvetlí, hľadá širšie súvislosti. Vďaka....
Zobraziť ďalšie hodnotenia

Alergológ - imunológ

Sestra:

 

Adresa:

Bratislava 1 - Staré Mesto
Bratislavský kraj

Objednajte sa k lekárovi - Vyberte požadovaný deň a čas
viac termínovmenej termínov

Je potrebné si priniesť výmenný lístok (odporúčanie, príp. správa od lekára) od praktického lekára, príp. iného špecialistu. Registračný poplatok za vstupné vyšetrenie a následnú kontrolu je 99€ - platí pre pacientov Union poisťovne V prípade vyšetrenia bez výmenného lístka je výška registračného poplatku 99€ + výkony podľa cenníka. V prípade pacientov poisťovní Dôvera a VSžP je výška registračného poplatku 99€ + výkony podľa cenníka. Cenník je k dispozícii k nahliadnutiu na klientskom centre Polikliniky Váš Lekár. Pokiaľ užívate antihistaminiká, je potrebné ich vysadiť 7 dní pred plánovaným imunoalergologickým vyšetrením. Prijímame pacientov od 15 rokov.

Informácie o ambulancii:

Bezbariérový prístup WiFi Platba kartou N Noví pacienti Objednávanie

Komunikácia v jazykoch:

 

Ako sa k nám dostanete:

Pešo

Na výber máte z dvoch vstupov. Prvý vstup sa nachádza na malom námestí pred hlavným vchodom do Eurovea 2. Vstup do polikliniky nájdete hneď vedľa mrakodrapu Eurovea Tower – vľavo. Do polikliniky sa dostanete aj cez vstup od promenády smerom k mostu Apollo – od Dunaja.

 

MHD

Vystúpte na zastávke pred hlavným vchodom do Eurovea 1 a kráčajte pozdĺž budovy obchodného centra smerom ku vchodu Eurovea 2. Po príchode na námestie nájdete vstup do polikliniky len pár metrov od mrakodrapu Eurovea Tower.

 

Auto

Najjednoduchšie sa k nám dostanete po ulici Pribinova (od Landererovej), ktorá vedie do podzemného parkoviska Eurovea 2. Auto zaparkujte v žltej zóne (najbližšie parkovacie miesta k poliklinike). Následne použite výťah a vyvezte sa na prízemie.

Opustite Eurovea 2 cez hlavný vchod a zabočte doprava smerom k mrakodrapu Eurovea Tower, kde po pár metroch nájdete vstup do Polikliniky Váš Lekár.

Ak ste držiteľom karty ZŤP, tak môžete využiť aj vonkajšie parkovacie miesto blízko hlavného vchodu Eurovea 2.

Hodnotenia:

  • Milá pani doktorka, profesionálny prístup, trpezlivo a zrozumiteľne vysvetlí, hľadá širšie súvislosti. Vďaka. Elena V.Február 2024, Elena
  • Profesionalny pristupJanuár 2024, Zdenka

O lekárovi / ambulancii:

Sme Poliklinika Váš Lekár

Zdravotnícke zariadenie zamerané na dlhší aktívny život

V januári 2024 sme v Bratislave otvorili Polikliniku Váš Lekár, ktorá sa zameriava na dosiahnutie celkového well-beingu klientov.

Venujeme sa prevencii v oblasti zdravia, osvete a podpore pacientov.

Poskytujeme zdravotnú starostlivosť modernému človeku, ktorý sa zaujíma o svoj život.Chceme mu byť k dispozícii počas všetkých období života, nielen preventívne.

Postaráme sa oňho v prípade zdravotných problémov a budeme tu preňho aj počas doliečovania.

Ponúkané služby:

 

Cenník:

 

Fotogaléria: