Najväčší portál na vyhľadávanie lekárov
Obrázok : Bc. Ľubica Holá

Bc. Ľubica Holá


  • Maria hodnotí:
    Excelentna praca, bolo to naozaj velmi prijemne, Lubka mi vsetko vysvetlila, nazorne ukazala...nemam jedine negativum. Odporucam...
Zobraziť ďalšie hodnotenia

Dentálna hygiena

Sestra:

 

Adresa:

Bratislava 1 - Staré Mesto
Bratislavský kraj

Vyberte požadovaný deň a čas - kliknite na zvolený termín
viac termínovmenej termínov

Zubná ambulancia Risorius je určená pre pacientov očakávajúcich individuálny prístup, profesionalitu a bezbolestné ošetrenie.

Informácie o ambulancii:

N Noví pacienti Objednávanie Platba kartou

Komunikácia v jazykoch:

 

Ako sa k nám dostanete:

 

Overené hodnotenia:

  • Profesionalne odvedena praca, moderna klinika, podrobna analyza problemov + poradenstvo, ako im predchadzatMáj 2019, Lenka
  • Excelentna praca, bolo to naozaj velmi prijemne, Lubka mi vsetko vysvetlila, nazorne ukazala...nemam jedine negativum. Odporucam vsetkym!!Apríl 2019, Maria
Zobraziť ďalšie hodnotenia »« Skryť hodnotenia

O lekárovi / ambulancii:

Venujeme Vám našu plnú pozornosť a čas, aby sme našli spoľahlivé a trvanlivé riešenia, ktoré posilnia správnu funkčnosť a prirodzenú estetiku Vášho chrupu.

Meno našej ambulancie Risorius je odvodené od latinského slova "musculus risorius", čo v preklade známená smiechový sval. Práve vďaka tomuto tvárovému svalu sa môžeme usmievať. Ambulancia Risorius pomáha svojim zákazníkom odhaliť zdravý a krásny úsmev.

Cieľom našej ambulancie je poskytnúť našim zákazníkom komplexnú zubnú starostlivosť v príjemnom prostredí s usmievavým personálom. Po dôkladnej analýze chrupu navrhneme komplexné riešenie aktuálneho stavu, vedúce k dlhodobému orálnemu zdraviu. Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne a každé ošetrenie je s pacientom vopred do detailov rozobraté. Navrhneme niekoľko riešení a spoločným rozhovorom vyberieme to najlepšie.

K vytvoreniu maximálneho pohodlia jednoznačne napomôže bezbolestné ošetrenie, ktoré je v našej ambulancii samozrejmosťou.

Tešíme sa na vašu návštevu.

Ponúkané služby:

 

Cenník:

 

Fotogaléria: