Najväčší portál na vyhľadávanie lekárov
Obrázok : PhDr. Viera Panáková PhD.

PhDr. Viera Panáková PhD.


  • JOZEF hodnotí:
    Perfekt
Zobraziť ďalšie hodnotenia

Dentálna hygiena

Sestra:

 

Adresa:

Bratislava 3 - Nové Mesto
Bratislavský kraj

Vyberte požadovaný deň a čas - kliknite na zvolený termín
viac termínovmenej termínov

Využite ZADARMO objednanie cez internet na dentálnu hygienu! U pacientov, ktorí idú na naše pracovisko prvý krát na ošetrenie, legislatíva vyžaduje písomné odporúčanie od ošetrujúceho zubného lekára. Bez tohto odporúčania nie je možné ošetrenie realizovať.

Informácie o ambulancii:

Bezbariérový prístup P Parkovanie Platba kartou N Noví pacienti Objednávanie

Komunikácia v jazykoch:

Ako sa k nám dostanete:

Ambulancia sa nachádza v pasáži, vchod vedľa cestovnej kancelárie
 
  • Zastávka MHD: Račianske mýto
  • električky č. 3, 5, 7, 11, 17 

Overené hodnotenia:

  • Veľmi milá trpezlivá ochotná vysvetliť všetko na čo sa spýtate Február 2020, Monika
  • som veľmi spokojnáFebruár 2020, Jana
Zobraziť ďalšie hodnotenia »« Skryť hodnotenia

O lekárovi / ambulancii:

PhDr. Viera Panáková, PhD., diplomovaná dentálna hygienička absolvovala VOV na SZŠ v Bratislave v odbore diplomovaná dentálna hygienička, v roku 2016 ukončila štúdium na Slovenskej zdravotníckej univerzite v Bratislave v odbore ošetrovateľstvo.
 
Momentálne pracuje ako dentálna hygienička v súkromnom zdravotníckom zariadení v Bratislave. Zastáva funkciu hlavného odborníka pre dentálnu hygienu na Slovensku a tiež je aktívnou členkou výboru Asociácie dentálnych hygieničiek v Slovenskej republike. Podieľa sa na organizácii vzdelávacích podujatí pre dentálne hygieničky ale i odbornú stomatologickú verejnosť, zúčastňuje sa odborných stomatologických kongresov a seminárov, kde často aj osobne prednáša. V rokoch 2011, 2012, 2013 koordinovala projekt na podporu výchovy detí k orálnemu zdraviu, organizuje zdravotno-osvetové akcie pre širokú verejnosť.

Ponúkané služby:

Naše výhodné ceny:
 
Dospelý platí 63 € za jedno sedenie, je v tom zahrnuté vyšetrenie, odstránenie zubného kameňa a povlakov, či už ultrazvukom a ručnými nástrojmi, leštenie zubov, pieskovanie, fluoridácia. Samozrejme poradím so správnym výberom pomôcok ústnej hygieny a ukážem ich správne používanie. Jedno sedenie trvá cca 50 minút.
 
Deti do 15 rokov platia 38 €, viac sa venujem nácviku ústnej hygieny a samozrejme odstránenie povlakov, prípadne zubného kameňa, preleštenie zubov a fluoridácia.
 
Vyhradené parkovacie miesto.

Cenník:

 

Fotogaléria:

Fotografia ambulancie Fotografia ambulancie Fotografia ambulancie Fotografia ambulancie