Najväčší portál na vyhľadávanie lekárov
Obrázok : Bc. Dominika Hamranová - DENTINIKA

Bc. Dominika Hamranová - DENTINIKA

Dominika Hamranová, Dentálna hygiena Karlova Ves - kontakt, objednanie ONLINE


 • Zuzana hodnotí:
  Uplna spokojnost. Prijemne vystupovanie, profesionalita a preciznost
Zobraziť ďalšie hodnotenia

Dentálna hygiena
Venujeme sa dospelým i deťom

Sestra:

 

Adresa:

Bratislava 4 - Karlova Ves
Bratislavský kraj

Vyberte požadovaný deň a čas - Objednajte sa online
viac termínovmenej termínov

Skorší termín si dohodnite telefonicky v čase ordinač. hodín praxe na 0948 116 116, príp. nám napíšte mail. Moderné vybavenie ambulancie, citlivý, individuálny prístup. PRIJÍMAME NOVÝCH PACIENTOV.

Informácie o ambulancii:

P Parkovanie N Noví pacienti Objednávanie Platba kartou

Komunikácia v jazykoch:

Ako sa k nám dostanete:

 
 • Zastávka MHD: Jurigovo nám.
 • električky: 4, 5, 6, 9
 
Ambulancia sa nachádza v blízkosti Dlhé Diely a ulíc Karloveská, Jurigovo námestie, Molecova, Segnerova, Tilgnerova, 

Overené hodnotenia a recenzie:

 • Maximálna spokojnosť. Veľmi milá, profesionálna dentálna hygienička November 2021, Timea
 • Perfektná dentálna hygienička. Október 2021, Stela
 • Všetko tak ako má byť.September 2021, Lenka
 • Uplna spokojnost. Prijemne vystupovanie, profesionalita a preciznost August 2021, Zuzana
 • Všetko super - krásna ambulancia, milá dentálna hygienička a dobre odvedená práca. Zatiaľ najlepšia dentálna ambulancia v ktorej som kedy bola.August 2021, Lucia
 • Super :)November 2020, Lenka
 • Vse v naprostem poradku. Dekuji!Október 2020, Adéla
 • okOktóber 2020, Miroslav
 • Radi sa vrátime Október 2020, Lucia
 • Komplexna, setrna, kvalitne vykonana praca.Október 2020, Gabriel

O lekárovi / ambulancii:

Vzdelanie

2016 - 2020: Prešovská univerzita, fakulta ZDRAVOTNÍCTVA, odbor Dentálna hygiena

Prax

2016-2017: Maxi dental

2018-2019: Dental Care Dr.Rosa

 

D E N T I N I K A - moderná zubná ambulancia poskytuje zdravotnú starostlivosť v oblasti stomatológie na vysokej odbornej i ľudskej úrovni. O vás, vaše zdravie a váš úsmev sa postaráme v príjemnej, pozitívnou energiou nabitej ambulancií (viď foto). Našim pacientom venujeme čas, počúvame, informujeme, nepracujeme v napätí a v strese. Kvalitu výkonov garantujeme precíznou prácou a špičkovým technickým a materiálovým vybavením.

Ponúkané služby:

D E N T Á L N A   H Y G I E N A  realizovaná v zubnej ambulancií v pravidelných polročných intervaloch predstavuje neodeliteľnú súčasť starostlivosti o orálne zdravie. Má dôležitý preventívny význam a je vhodná pre všetky vekové kategórie.

 

Po detailnom vyšetrení stavu ďasien a závesného aparátu zubov (tzv. parodontu) zvážime adekvátny, pre váš stav najvhodnejší postup prevedenia dentálnej hygieny. Ambulanciu máme vybavenú značkovým ultrazvukovým prístrojom a kvalitnými ručnými nástrojmi, ktorými jemne no zároveň účinne odstránime zubný kameň či nánosy povlaku. Vás i vaše deti naučíme, ako sa správne o chrup a ďasná každodenne starať, odporučíme vhodné pomôcky starostlivosti (zubné kefky, medzizubné kefky, pasty, ústne vody...)

 

Pieskovanie (air-flow) používame pri odstraňovaní nežiadúcich pigmentov zo zubov (káva, čaj, červené víno, fajčenie). Po tomto estetickom výkone nasleduje ošetrenie skloviny kvalitným fluoridovým preparátom.

 

Pri inštruktáži detí a mládeže využívame ako motivačný prostiedok farbenie špeciálnym roztokom, ktorý odhalí miesta, ktoré si deti nedostatočne alebo vôbec nečistia a na ktoré si treba pri domácej starostlivosti „posvietiť“. Dentálnu hygienu realizujeme aj u detí s fixnými aparátom (zubný strojček).

 

Fluoridácia predstavuje preventívny postup s cieľom zvýšiť odolnosť skloviny zubov voči kyselinám, ktoré sú produkované baktériami zubného povlaku. Znižuje sa tak riziko vzniku zubného kazu. Aplikáciu fluoridového gélu alebo laku odporúčame u detí do 18 rokov veku každých 6 mesiacov.

Fotogaléria:

Fotografia ambulancie Fotografia ambulancie Fotografia ambulancie Fotografia ambulancie Fotografia ambulancie Fotografia ambulancie Fotografia ambulancie Fotografia ambulancie