Najväčší portál na vyhľadávanie lekárov
Obrázok : MUDr. Milica Piškaninová

MUDr. Milica Piškaninová

MUDr Piškaninová, gynekológia Bratislava - kontakt, objednanie

Gynekológ - gynekológia

Sestra:

 

Adresa:

Bratislava 1 - Staré Mesto
Bratislavský kraj

Objednajte sa k lekárovi - Vyberte požadovaný deň a čas
viac termínovmenej termínov

PRIJÍMAME NOVÉ PACIENTKY. Ročná karta od 109 EUR (zahŕňa kapitáciu, preventívnu prehliadku a celoročnú starostlivosť). Poskytujeme rýchle termíny v prípade akútnych ťažkostí aj pre nekapitované pacientky (jednorazové vyšetrenie za 64 EUR + USG 44 EUR). Ak máte záujem o objednanie sa na preventívnu prehliadku u nás, je potrebné ukončiť zmluvu s predchádzajúcim zmluvným gynekológom a uzatvoriť novú zmluvu s naším centrom.

Informácie o ambulancii:

Bezbariérový prístup WiFi N Noví pacienti Objednávanie

Komunikácia v jazykoch:

 

Ako sa k nám dostanete:

 

Hodnotenia:

 

O lekárovi / ambulancii:

MUDr. Milica Piškaninová je absolventkou všeobecného lekárstva na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského. Štúdium ukončila v roku 1990. Prvých 10 rokov svojej praxe pôsobila na Klinike chorôb ženských v NsP Akademika Dérera na Kramároch v Bratislave. Počas tohto obdobia absolvovala v roku 1993 prvú atestáciu v odbore gynekológia a pôrodníctvo a následne v roku 1997 druhú atestáciu v tomto odbore. Od roku 2000 sa zamestnala vo farmaceutickej firme, kde sa venovala vzdelávaniu lekárov v oblasti hormónov určených pre všetky životné obdobia žien od hormonálnej antikoncepcie cez asistovanú reprodukciu po klimaktérium a menopauzu. Zároveň počas tohoto obdobia pracovala v nočných službách prevažne na pôrodnici Kliniky chorôb ženských na Kramároch. V rokoch 2010 až 2015 sa venovala ambulantnej starostlivosti o gynekologické pacientky a tehotné v GPN ( Sanatórium Koch) v Ružinovskej poliklinike. Za srdcu najbližšie a najdôležitejšie vo svojej práci považuje komplexné vnímanie zdravia a fyzicko-psychickej pohody ženy v každom veku a hľadanie najvhodnejších riešení.

 

Ponúkané služby:

Našim najvyšším cieľom je spokojná a zdravá žena a snažíme sa tomuto cieľu prispôsobiť všetko naše snaženie. V centre poskytujeme preventívnu a zdravotnú starostlivosť na najvyššej medicínskej úrovni. O Vaše zdravie sa stará kolektív skúsených lekárov a sestier, pre ktorých je pacientka na prvom mieste. V centre pracuje kvalifikovaná lekárka s dlhoročnými skúsenosťami MUDr. Milica Piškaninová a skúsená pôrodná asistentka Bc. Hana Kolmanová.

Centrum má vlastnú recepciu na objednávanie pacientov. Je vybavené špičkovými ultrazvukovými prístrojmi, najmodernejšou digitálnou kolposkopickou technikou ako aj kardiotokografom pre snímanie oziev plodu a kontrolu kontrakcií pred pôrodom. Používame jednorázový spotrebný materiál vrátane jednorazových gynekologických zrkadiel.

Centrum má v ponuke kurzy pre nastávajúce mamičky a pre páry, ktorú vedú naše pôrodné asistentky.

Cenník:

 

Fotogaléria:

Fotografia ambulancie Fotografia ambulancie Fotografia ambulancie Fotografia ambulancie