Najväčší portál na vyhľadávanie lekárov
Obrázok : MUDr. Andrea Fabiánová

MUDr. Andrea Fabiánová

MUDr. Fabiánová Andrea, Interná ambulancia, internista, Staré Mesto | NávštevaLekára


  • Natália hodnotí:
    Veľmi príjemná a ochotná pani doktorka. Mala veľkú trpezlivosť pri vysvetľovaní mojej diagnózy, dala mi dobré...
Zobraziť ďalšie hodnotenia

Interná ambulancia, internista

Sestra:

 

Adresa:

Bratislava 1 - Staré Mesto
Bratislavský kraj

Objednajte sa k lekárovi - Vyberte požadovaný deň a čas
viac termínovmenej termínov

Je potrebné si priniesť výmenný lístok (odporúčanie, príp. správa od lekára) od praktického lekára, príp. iného špecialistu. Registračný poplatok za vstupné vyšetrenie a následnú kontrolu je 150€ V prípade vyšetrenia bez výmenného lístka je výška registračného poplatku 150€ + výkony podľa cenníka. Cenník je k dispozícii k nahliadnutiu na klientskom centre Polikliniky Váš Lekár.

Informácie o ambulancii:

Bezbariérový prístup WiFi Platba kartou N Noví pacienti Objednávanie

Komunikácia v jazykoch:

Ako sa k nám dostanete:

Pešo

Na výber máte z dvoch vstupov. Prvý vstup sa nachádza na malom námestí pred hlavným vchodom do Eurovea 2. Vstup do polikliniky nájdete hneď vedľa mrakodrapu Eurovea Tower – vľavo. Do polikliniky sa dostanete aj cez vstup od promenády smerom k mostu Apollo – od Dunaja.

 

MHD

Vystúpte na zastávke pred hlavným vchodom do Eurovea 1 a kráčajte pozdĺž budovy obchodného centra smerom ku vchodu Eurovea 2. Po príchode na námestie nájdete vstup do polikliniky len pár metrov od mrakodrapu Eurovea Tower.

 

Auto

Najjednoduchšie sa k nám dostanete po ulici Pribinova (od Landererovej), ktorá vedie do podzemného parkoviska Eurovea 2. Auto zaparkujte v žltej zóne (najbližšie parkovacie miesta k poliklinike). Následne použite výťah a vyvezte sa na prízemie.

Opustite Eurovea 2 cez hlavný vchod a zabočte doprava smerom k mrakodrapu Eurovea Tower, kde po pár metroch nájdete vstup do Polikliniky Váš Lekár.

Ak ste držiteľom karty ZŤP, tak môžete využiť aj vonkajšie parkovacie miesto blízko hlavného vchodu Eurovea 2.

Hodnotenia:

  • Skvelý prístup, vysvetlila mi priebeh vyšetrenia, zhodnotila stav. Všetko superOktóber 2023, Lucia
  • Superrýchly termín, dôkladné vyšetrenie. Nemohla tam byť na odovzdanie výsledkov, ale aby som nečakala, poprosila kolegu z ordinácie (gynekológ), ktorý je v rovnakých priestoroch, aby to so mnou vybavil. Ten mi ochotne zavolal a výsledky interpretoval. Určite odporúčam (oboch).August 2023, Lucia
  • Absolvovala som predoperačné vyšetrenie. Termín som mala hneď na druhý deň od objednania. Ostala som milo prekvapená, že ma zobrali do ambulancie presne načas. Pani doktorka aj sestrička sú veľmi milé a ústretové s profesionálnym prístupom. Som maximálne spokojná.Jún 2023, Barbora
  • Veľmi príjemná a ochotná pani doktorka. Mala veľkú trpezlivosť pri vysvetľovaní mojej diagnózy, dala mi dobré rady, bolo cítiť, že ju ako pacientka zaujímam. Vrelo odporúčam a ďakujem.Jún 2023, Natália

O lekárovi / ambulancii:

 

Ponúkané služby:

 

Cenník:

 

Fotogaléria: