Najväčší portál na vyhľadávanie lekárov
Obrázok : MUDr. Allan Böhm PhD, MBA, FESC

MUDr. Allan Böhm PhD, MBA, FESC

MUDr Böhm, kardiológia Bratislava - kontakt, objednanie ONLINE


 • Martin hodnotí:
  Z vyšetrenim a s prístupom pána doktora som veľmi spokojný.Bola to moja prvá návšteva .Za mňa veľmi dobrý doktor...
Zobraziť ďalšie hodnotenia

Kardiológ - kardiológia

Sestra:

 

Adresa:

Bratislava 1 - Staré Mesto
Bratislavský kraj

Vyberte požadovaný deň a čas - Objednajte sa online
viac termínovmenej termínov

Nových pacientov prosíme o objednávanie telefonicky na tel. čísle: +421 2 20731545. Termín objednania online je orientačný.

Informácie o ambulancii:

Platba kartou N Noví pacienti Objednávanie

Komunikácia v jazykoch:

Ako sa k nám dostanete:

 

Overené hodnotenia a recenzie:

 • Z vyšetrenim a s prístupom pána doktora som veľmi spokojný.Bola to moja prvá návšteva .Za mňa veľmi dobrý doktor aj Vám povie čo treba a čo Vám je atd atd nie ako u bežneho doktora.Verim že pán doktor mi pomôže s vysokym tlakom a da ma do poriadku September 2021, Martin
 • Profesionálny a zároveň ľudský prístup s celkovým pohľadom na pacienta, nadštandartnýcharkter rozhovoru o celkovom zdravotnom stave, dostatok času a priestoru na komunikáciu , dôkladné vyšetrenie a ústretovosť . Ďakujem za moju mamu Mudr.Pavlík Tomáš August 2021, Eva

O lekárovi / ambulancii:

 • MUDr. Allan Böhm, PhD, MBA, FESC pracuje na Oddelení akútnej kardiológie Národného ústavu srdcových a cievnych chorôb a vyučuje na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave. 
 • Okrem klinickej medicíny sa venuje aj výskumu v oblasti kardiovaskulárnej prevencie, trombóz, arytmií a umelej inteligencie, za ktorý získal viaceré medzinárodné ocenenia. 
 • V roku 2015 založil biomedicínsku organizáciu Premedix Academy. 
 • V roku 2017 bol Európskou kardiologickou spoločnosťou oslovený, aby spoluzaložil Komisiu pre digitálnu medicínu, vďaka ktorej objavil prvé zárodky precíznej medicíny vo svete. 
 • Vzápätí túto formu medicíny priniesol aj na Slovensko, a tak vznikla Premedix Clinic. 
 • V roku 2020 bol Dr. Böhm zvolený do predsedníctva Európskej kardiologickej spoločnosti ako vôbec prvý Slovák a zároveň sa stal historicky najmladším členom tejto najväčšej kardiologickej spoločnosti na svete.

Ponúkané služby:

V našej kardiologickej ambulancii neveríme mýtu, že existuje „jeden liek na všetko“. Ambulancie Kliniky Premedix pracujú samostatne alebo priamo nadväzujú na výsledky získané z CENTRA PREVENCIE. To v nemalej miere zníži počet zbytočných postupov v kardiologickej ambulancii a pacient nie je zbytočne vystavený nepotrebný liekom či neoptimalizovanej liečbe.  PRECÍZNA MEDICÍNA je medicínsky model, ktorý navrhuje prispôsobenie zdravotnej starostlivosti tak, aby sa lekárske rozhodnutia, liečby, postupy alebo produkty prispôsobovali priamo vám.

Nadštandardom je určite aj možnosť zapožičať si telemedicínske sledovacie prístroje svetovej úrovne (Služba Inteligentné monitorovanie), ku ktorým obdržíte aj telefón, ktorý bude zbierať priamo dáta a odosielať ich našim lekárom na priame sledovanie. Konzultácia takýchto výsledkov je potom možná aj telemedicínsky, na diaľku.


Pri komplexnom vyšetrení v našej kardiologickej ambulancii sa pacient objednáva na 2 termíny:

Počas prvej návštevy absolvuje: kompletné vyšetrenie krvi, vyšetrenie krvného tlaku, EKG – elektrokardiografia so zdravotnou sestrou a zároveň si dohodne termín s lekárom.

Druhá návšteva s lekárom pozostáva z: Echokardiografie (podrobná vizualizácia srdca na princípe sona na špičkovom prístroji) a osobnej integratívnej konzultácie výsledkov vyšetrení a anamnézy.


Ďalej ponúkame aj:

 • 7 dňový EKG holter
 • Dlhodobé inteligentné monitorovanie biologických funkcií
 • Genomické vyšetrenie
 • Špeciálne vyšetrenie lipidového profilu


Je potrebné si priniesť výmenný lístok (odporúčanie, príp. správa od lekára) od praktického lekára, príp. iného špecialistu.

Kompletná ponuka na: https://premedixclinic.sk/prakticke-info/cennik/standardna-ambulantna-starostlivost/

Cenník:

 

Fotogaléria:

Fotografia ambulancie