Najväčší portál na vyhľadávanie lekárov
Obrázok : MUDr. Katarína Lacová

MUDr. Katarína Lacová

MUDr. Lacová Katarína, kardiológ, Staré Mesto | NávštevaLekára


 • Jana hodnotí:
  Za mňa veľká spokojnosť. Pán doktor je milý a ochotný. Ďakujem.
Zobraziť ďalšie hodnotenia

Kardiológ - kardiológia

Sestra:

 

Adresa:

Bratislava 1 - Staré Mesto
Bratislavský kraj

Objednajte sa k lekárovi - Vyberte požadovaný deň a čas
viac termínovmenej termínov

Je potrebné si priniesť výmenný lístok (odporúčanie, príp. správa od lekára) od praktického lekára, príp. iného špecialistu. Registračný poplatok za vstupné vyšetrenie a následnú kontrolu je 99€ V prípade vyšetrenia bez výmenného lístka je výška registračného poplatku 99€ + výkony podľa cenníka. Cenník je k dispozícii k nahliadnutiu na klientskom centre Polikliniky Váš Lekár.

Informácie o ambulancii:

Bezbariérový prístup WiFi Platba kartou N Noví pacienti Objednávanie

Komunikácia v jazykoch:

Ako sa k nám dostanete:

Pešo

Na výber máte z dvoch vstupov. Prvý vstup sa nachádza na malom námestí pred hlavným vchodom do Eurovea 2. Vstup do polikliniky nájdete hneď vedľa mrakodrapu Eurovea Tower – vľavo. Do polikliniky sa dostanete aj cez vstup od promenády smerom k mostu Apollo – od Dunaja.

 

MHD

Vystúpte na zastávke pred hlavným vchodom do Eurovea 1 a kráčajte pozdĺž budovy obchodného centra smerom ku vchodu Eurovea 2. Po príchode na námestie nájdete vstup do polikliniky len pár metrov od mrakodrapu Eurovea Tower.

 

Auto

Najjednoduchšie sa k nám dostanete po ulici Pribinova (od Landererovej), ktorá vedie do podzemného parkoviska Eurovea 2. Auto zaparkujte v žltej zóne (najbližšie parkovacie miesta k poliklinike). Následne použite výťah a vyvezte sa na prízemie.

Opustite Eurovea 2 cez hlavný vchod a zabočte doprava smerom k mrakodrapu Eurovea Tower, kde po pár metroch nájdete vstup do Polikliniky Váš Lekár.

Ak ste držiteľom karty ZŤP, tak môžete využiť aj vonkajšie parkovacie miesto blízko hlavného vchodu Eurovea 2.

Hodnotenia:

 • veľmi príjemná a ústretová pani doktorkaApríl 2024, Roman
 • Vsetko v suvislosti s mojim vysetrenim u pani doktorky mozem hodnotit len maimalne pozitivne nielen celkovy odborny pristu k vysetreniu ale aj celkovy pristup k mne ako pacientovi a plne sa potvrdili pozitivne hpdnotenia ktore som nasiel na Internete a na zaklade ktorych som aj ja rozhodol navstivit pani doktorku. Dakujem a som velmi rad ze som sa dostal k takej vybornej lekarke s celkovym pristuApríl 2024, Dusan
 • Milá,zábavná,ochotná, proste super Marec 2024, Marek
 • Príjemný profesionálny doktor. November 2023, Alexandra
 • Veľmi ochotný a príjemný pán doktor, ktorý má záujem riešiť príčinu zdravotného problému a nie hneď davat lieky.Júl 2023, Hana
 • Za mňa veľká spokojnosť. Pán doktor je milý a ochotný. Ďakujem.Jún 2023, Jana
 • S vyšetrením aj s pánom doktorom som veľmi spokojná. Je príjemný, ľudský a zároveň profesionálny. Taktiež má milú komunikatívnu sestričku. Za mňa 100% spokojnosť, odporúčam.Jún 2023, Lucia
 • Na profesionálnej úrovni, bol som veľmi spokojný Január 2023, Dušan

O lekárovi / ambulancii:

Sme Poliklinika Váš Lekár

Zdravotnícke zariadenie zamerané na dlhší aktívny život

V januári 2024 sme v Bratislave otvorili Polikliniku Váš Lekár, ktorá sa zameriava na dosiahnutie celkového well-beingu klientov.

Venujeme sa prevencii v oblasti zdravia, osvete a podpore pacientov.

Poskytujeme zdravotnú starostlivosť modernému človeku, ktorý sa zaujíma o svoj život.Chceme mu byť k dispozícii počas všetkých období života, nielen preventívne.

Postaráme sa oňho v prípade zdravotných problémov a budeme tu preňho aj počas doliečovania.

Ponúkané služby:

 

Cenník:

 

Fotogaléria: