Najväčší portál na vyhľadávanie lekárov
Obrázok : MUDr. Marko Bjeloševič - detská kardiológia PhD.

MUDr. Marko Bjeloševič - detská kardiológia PhD.

MUDr. Bjeloševič - detská kardiológia Marko PhD., kardiológ, Staré Mesto | NávštevaLekára


  • Nela hodnotí:
    Pán doktor je výborný špecialista. Všetko nám vysvetlil, trpezlivo vyšetril a poradil. Vážim si jeho ľudský prístup....
Zobraziť ďalšie hodnotenia

Kardiológ - kardiológia

Sestra:

 

Adresa:

Bratislava 1 - Staré Mesto
Bratislavský kraj

Objednajte sa k lekárovi - Vyberte požadovaný deň a čas
viac termínovmenej termínov

Ambulancia detskej kardiológie sa zameriava na diagnostiku a liečbu kardiovaskulárnych ochorení v adolescentnom veku (od 15 do 19 rokov vrátane).

Ambulancia detskej kardiológie sa zameriava na diagnostiku a liečbu kardiovaskulárnych ochorení v adolescentnom veku (od 15 do 19 rokov vrátane).Je potrebné si priniesť výmenný lístok (odporúčanie, príp. správa od lekára) od praktického lekára, príp. iného špecialistu. V prípade vyšetrenia bez výmenného lístka je výška registračného poplatku 99€ + výkony podľa cenníka. V prípade pacientov poisťovne VSžP je výška registračného poplatku 99€ + výkony podľa cenníka. Cenník je k dispozícii k nahliadnutiu na klientskom centre Polikliniky Váš Lekár.

Informácie o ambulancii:

Bezbariérový prístup WiFi Platba kartou N Noví pacienti Objednávanie

Komunikácia v jazykoch:

 

Ako sa k nám dostanete:

Pešo

Na výber máte z dvoch vstupov. Prvý vstup sa nachádza na malom námestí pred hlavným vchodom do Eurovea 2. Vstup do polikliniky nájdete hneď vedľa mrakodrapu Eurovea Tower – vľavo. Do polikliniky sa dostanete aj cez vstup od promenády smerom k mostu Apollo – od Dunaja.

 

MHD

Vystúpte na zastávke pred hlavným vchodom do Eurovea 1 a kráčajte pozdĺž budovy obchodného centra smerom ku vchodu Eurovea 2. Po príchode na námestie nájdete vstup do polikliniky len pár metrov od mrakodrapu Eurovea Tower.

 

Auto

Najjednoduchšie sa k nám dostanete po ulici Pribinova (od Landererovej), ktorá vedie do podzemného parkoviska Eurovea 2. Auto zaparkujte v žltej zóne (najbližšie parkovacie miesta k poliklinike). Následne použite výťah a vyvezte sa na prízemie.

Opustite Eurovea 2 cez hlavný vchod a zabočte doprava smerom k mrakodrapu Eurovea Tower, kde po pár metroch nájdete vstup do Polikliniky Váš Lekár.

Ak ste držiteľom karty ZŤP, tak môžete využiť aj vonkajšie parkovacie miesto blízko hlavného vchodu Eurovea 2.

Hodnotenia:

  • Very attentive and professional approach Jún 2024, Kseniia
  • Pán doktor je výborný špecialista. Všetko nám vysvetlil, trpezlivo vyšetril a poradil. Vážim si jeho ľudský prístup. Vrelo odporúčam. Apríl 2024, Nela

O lekárovi / ambulancii:

Sme Poliklinika Váš Lekár

Zdravotnícke zariadenie zamerané na dlhší aktívny život

V januári 2024 sme v Bratislave otvorili Polikliniku Váš Lekár, ktorá sa zameriava na dosiahnutie celkového well-beingu klientov.

Venujeme sa prevencii v oblasti zdravia, osvete a podpore pacientov.

Poskytujeme zdravotnú starostlivosť modernému človeku, ktorý sa zaujíma o svoj život.Chceme mu byť k dispozícii počas všetkých období života, nielen preventívne.

Postaráme sa oňho v prípade zdravotných problémov a budeme tu preňho aj počas doliečovania.

Ponúkané služby:

Ambulancia detskej kardiológie sa zameriava na diagnostiku a liečbu kardiovaskulárnych ochorení v adolescentnom veku (od 15 do 19 rokov vrátane).

Cenník:

 

Fotogaléria:

Fotografia ambulancie