Najväčší portál na vyhľadávanie lekárov
Obrázok : MUDr. Mária Krivošíková PhD.

MUDr. Mária Krivošíková PhD.


  • Adriana hodnotí:
    Veľmi milá pani doktorka
Zobraziť ďalšie hodnotenia

Neurológ - neurológia

Sestra:

 

Adresa:

Bratislava 1 - Staré Mesto
Bratislavský kraj

Vyberte požadovaný deň a čas - kliknite na zvolený termín
viac termínovmenej termínov

PRIJÍMAME NOVÝCH PACIENTOV. Využite objednanie cez internet na vyšetrenie! Možnosť objednania máte k dispozícii non-stop!

Informácie o ambulancii:

Bezbariérový prístup P Parkovanie WiFi N Noví pacienti Objednávanie

Komunikácia v jazykoch:

 

Ako sa k nám dostanete:

zastávka MHD - Blumentál (Floriánske nám.):

  • električky 2, 3, 5, 6, 8, 9, autobusy 31, 39, 94
 
zastávka MHD - Americké námestie: 
  • trolejbusy 207, 208

 

Poliklinika Falck na Radlinského sa nachádza v blízkosti objektov hotel Saffron, Blumentálsky kostol, Cubus (Dell), Daňový úrad Bratislava, Univerzitná nemocnica Bratislava, Slovenská technická univerzita, Národná banka Slovenska; v blízkosti ulíc Floriánske námestie, Blumentálska, Americké námestie, Mickiewiczova, Školská, Fazuľová.

Bezplatné parkovanie je zabezpečené v areáli polikliniky, ktorý je súčasťou hotela Saffron - parkovací lístok si necháte potvrdiť na recepcii polikliniky.

Overené hodnotenia:

  • Som veľmi spokojná s prístupom pani doktorky. Je veľmi milá, svedomitá , s ľudským prístupom a veľkou odbornosťou. Jún 2020, Alžbeta
  • Bola som veľmi spokojná.Pani doktorka je veľmi milá,ústretová,ochotná.Je veľká odborníčka.Som šťastná,že som mohla byť na vyšetrení práve u nej -DobiasováJún 2020, Vlasta
Zobraziť ďalšie hodnotenia »« Skryť hodnotenia

O lekárovi / ambulancii:

V roku 2000 som ukončila štúdium na Lekárskej fakulte UK v Bratislave a nastúpila som na I. neurologickú kliniku FN a LF UK. Po odchode z kliniky som pracovala v súkromnej sfére na viacerých neurologických ambulanciách.

Mám špecializačné skúšky v odbore neurológia. V roku 2006 som obhájila dizertačnú prácu v odbore neurológia a získala titul PhD.

Ponúkané služby:

Neurologická ambulancia zabezpečuje diagnosticko - terapeutickú starostlivosť pre širokú škálu neurologických ochorení ako sú bolesti chrbta, bolesti hlavy, ochorenia periférnych nervov, záchvatové a neurodegeneratívne ochorenia.

V našej ambulancii poskytujeme:

  • infúznu liečbu akútnych a chronických ochorení nervovo - svalového systému,
  • realizujeme elektroencephalografické vyšetrenia (EEG),
  • v prípade potreby zabezpečíme následnú rehabilitačnú starostlivosť priamo v našej poliklinike.
 

Na prvé vyšetrenie je nutné priniesť odporúčanie (výmenný lístok) od všeobecného lekára. Vyšetrenie je možné realizovať aj bez odporúčania – na žiadosť pacienta, v tom prípade pacient uhrádza poplatok za vyšetrenie podľa platného cenníka polikliniky.

Cenník:

 

Fotogaléria: