Najväčší portál na vyhľadávanie lekárov
Obrázok : MUDr. Juraj Tóth

MUDr. Juraj Tóth

MUDr. Juraj Tóth, Neurológ - neurológia | Kontakt, ordinačné hodiny, profil lekára


 • Daniel hodnotí:
  Pan doktor je odbornik a profesional. Odporucam.
Zobraziť ďalšie hodnotenia

Neurológ - neurológia

Sestra:

 

Adresa:

Bratislava 2 - Ružinov
Bratislavský kraj

Vyberte požadovaný deň a čas - Objednajte sa online
viac termínovmenej termínov

PRIJÍMAME NOVÝCH PACIENTOV. Odborné vyšetrenie, 25 min.- 80 €, Kontrolné vyšetrenie, 25 min.- 50 €

Informácie o ambulancii:

Bezbariérový prístup P Parkovanie N Noví pacienti Objednávanie

Komunikácia v jazykoch:

Ako sa k nám dostanete:

 

Overené hodnotenia a recenzie:

 • Profesionálny a zároveň ľudský prístup.September 2021, Roman
 • Prekontroloval všetko čo bolo treba a hlavne, vypočul si ma ako človeka. Nemala som pocit že ho otravujem :o)September 2021, Monika
 • Pan doktor je odbornik a profesional. Odporucam.August 2021, Daniel
 • maximálna spokojnosť, oceňujem ľudský prístup, profesionalitu lekára, komunikáciu. ďakujemApríl 2021, Andrea

O lekárovi / ambulancii:

 • MUDr. Juraj Tóth vyštudoval Lekársku fakultu Univerzity Komenského v roku 2002 s hodnotením cum laude. 
 • Od roku 2002 sa venuje neurológii, do roku 2013 na Neurologickej klinike FN Trnava, od roku 2013 výlučne vo forme ambulantnej praxe. Atestáciu v odbore neurológia získal v roku 2008. 
 • Počas praxe sa venoval liečbe vertebrogénnych ochorení, cievných ochorení mozgu, intenzívnej starostlivosti v neurológii, sclerosis multiplex, epilepsii, Parkinsonovej chorobe. Zúčatnil sa taktiež klinického skúmania nových liečív na cievne ochorenia mozgu, Parkinsonovu chorobu a sclerosis multiplex. Od roku 2008 do roku 2013 pracoval v Centre pre liečbu sclerosis multiplex vo FN Trnava, pravidelne sa zúčastňoval kongresov ECTRIMS resp. Joint ECTRIMS a ACTRIMS (Európske a Americké sympózium na liečbu a diagnostiku sclerosis multiplex) v Lyone (FR) a v Goteborgu (SW). Zúčastnil sa na kurze Summer school of stroke v Mannheime – Heidelbergu (D)) venovaný diagnostike a liečbe cievnych ochorení mozgu. V roku 2006 absolvoval mesačnú stáž v Centre pro léčbu epilepsie vo FN Motol v Prahe (CZ) pod vedením prof. Petra Marusiča. V roku 2009 absolvoval týždňový európsky workshop Migrating course on epilepsy v Prahe. Je pravidelným účastníkom európskych a svetových kongresov a workshopov v New Yorku (USA), Kyote (JP), Dubaji (SAE), Viedni(AT) atď. 
 • Venuje sa EEG a EMG vyšetreniam, podáva obstreky a mezoterapiu na chrbticu kolagénovými prípravkami, biodermálne nite na chrbticu, tenisový a golfový lakeť, karpálny syndróm atď. V súčasnosti sú náplňou jeho ambulantnej praxe prevažne vertebrogénne ochorenia, ktoré sa snažíme riešiť komplexne v spolupráci s fyzioterapeutmi, radiodiagnostikmi, pričom sa snažíme využívať a zapojiť do diagnostiky a liečby poznatky z oblasti manuálnej medicíny a chiropraxie.

Ponúkané služby:

Neurológia sa zaoberá prevenciou, diagnostikou a liečbou ochorení nervového systému. 

Jedná sa o starostlivosť o pacientov s akútnymi i chronickými degeneratívnymi ochoreniami krčnej, hrudnej a driekovej chrbtice. Medzi ne patria najmä hernie medzistavcových platničiek, stenóza spinálneho kanála a spinálna instabilita, a pacienti s úžinovými syndrómami periférnych nervov (karálny tunel, paréza n. ulnaris a pod.).

Súčasťou konzultácie je kompletné neurologické vyšetrenie so zhodnotením aktuálneho stavu, prehliadka grafickej dokumentácie (CT, MRI, RTG) a následne vypracovanie optimálneho ďalšieho terapeutického a preventívneho postupu.

Zastrešujeme aj riešenie akútnych vertebrogénnych algických syndrómov s možnosťou okamžitej ambulantnej intervencie (paravertebrálny opich, infúzna liečba) a prípadný návrh operačného riešenia stavu v indikovaných prípadoch. 

Na mieste a bez čakania počas ordinačných hodín neurológa poskytujeme aj odbery krvi a infúznu liečbu.

Cenník:

 

Fotogaléria: