Najväčší portál na vyhľadávanie lekárov
Obrázok : Dr. Vladimir Shustrov

Dr. Vladimir Shustrov


  • Ivana hodnotí:
    Veľká spokojnosť s pánom doktorom.
Zobraziť ďalšie hodnotenia

Neurológ - neurológia

Sestra:

 

Adresa:

Piešťany
Trnavský kraj

Vyberte požadovaný deň a čas - kliknite na zvolený termín
viac termínovmenej termínov

PRIJÍMAME NOVÝCH PACIENTOV

Informácie o ambulancii:

N Noví pacienti Objednávanie

Komunikácia v jazykoch:

Ako sa k nám dostanete:

 

Overené hodnotenia:

  • Pán doktor je odborník. Som rád, že náhoda ma priviedla do jeho ordinácie. Škoda, že nie je viac času na osobný rozhovor s ním. Veľmi rád by som sa vždy pri vyšetrení s ním porozprával, pravdaže po rusky. Je veľmi distingvovaný a vecný. Chápem i to, že musí byť vždy poriadne fyzicky aj psychicky unavený. Je otázkou času, kedy bude v Piešťanoch tak populárny ako MUDr. Kolík. Všetko dobré, p. doktorJanuár 2021, Peter
  • Super :-)Január 2021, Alena
Zobraziť ďalšie hodnotenia »« Skryť hodnotenia

O lekárovi / ambulancii:


V roku 1993 som nastúpil na štúdium na Jaroslavskú štátnu medicínsku univerzitu v Rusku, ktorú som v roku 1999 úspešne ukončil. V tom istom roku som bol prijatý do Mestskej nemocnici rýchlej zdravotnej pomoci (Murmansk, Rusko) ako lekár v špecializovanom odbore neurológia.

 

V roku 2000 z dôvodu ukončenia špecializačného štúdia som bol preložený na funkciu lekár-neurológ pre poskytovanie celodennej pomoci na neurologickom oddelení pre chorých s poruchami mozgovo-krvného obehu.

 

Na neurologickom oddelení som pracoval ďalších 10 rokov, počas ktorých v roku 2007 mi bola udelená kvalifikácia druhého stupňa v špecializácii neurológia.

 

V rokoch 2010-2013 som pôsobil ako lekár-neurológ na terapeutickom oddelení ďalšieho medicínskeho zaradenia - Murmanský klinický komplex federálneho štátneho úradu.

 

V roku 2011 som absolvoval polročný kurz mobilizačnej a manipulačnej terapii (Myoskeletálna medicína) v Petrohrade na lekárskej univerzite. Odvtedy sa zaoberám touto metódou.

 

V roku 2013 som sa presťahoval na Slovensko do Piešťan, kde som začal  pracovať v ADELI Medical center, kde v tejto práci pokračujem aj doteraz na čiastočný pracovný úväzok ako lekár-neurológ.   

Ponúkané služby:

 

Cenník:

 

Fotogaléria: