Najväčší portál na vyhľadávanie lekárov
Obrázok : MUDr. Petra Popovec

MUDr. Petra Popovec

MUDr. Popovec Petra, ORL lekár, Staré Mesto | NávštevaLekára


ORL - ušné, nosné, krčné

Sestra:

 

Adresa:

Bratislava 1 - Staré Mesto
Bratislavský kraj

Objednajte sa k lekárovi - Vyberte požadovaný deň a čas
viac termínovmenej termínov

Prijímame pacientov od 18 rokov. Je potrebné si priniesť výmenný lístok (odporúčanie, príp. správa od lekára) od praktického lekára, príp. iného špecialistu. Registračný poplatok za vstupné vyšetrenie a následnú kontrolu je 99€ - platí pre pacientov Union poisťovne V prípade vyšetrenia bez výmenného lístka je výška registračného poplatku 99€ + výkony podľa cenníka. V prípade pacientov poisťovní Dôvera a VSžP je výška registračného poplatku 99€ + výkony podľa cenníka.

Informácie o ambulancii:

Bezbariérový prístup WiFi N Noví pacienti Objednávanie

Komunikácia v jazykoch:

 

Ako sa k nám dostanete:

Pešo

Na výber máte z dvoch vstupov. Prvý vstup sa nachádza na malom námestí pred hlavným vchodom do Eurovea 2. Vstup do polikliniky nájdete hneď vedľa mrakodrapu Eurovea Tower – vľavo. Do polikliniky sa dostanete aj cez vstup od promenády smerom k mostu Apollo – od Dunaja.

 

MHD

Vystúpte na zastávke pred hlavným vchodom do Eurovea 1 a kráčajte pozdĺž budovy obchodného centra smerom ku vchodu Eurovea 2. Po príchode na námestie nájdete vstup do polikliniky len pár metrov od mrakodrapu Eurovea Tower.

 

Auto

Najjednoduchšie sa k nám dostanete po ulici Pribinova (od Landererovej), ktorá vedie do podzemného parkoviska Eurovea 2. Auto zaparkujte v žltej zóne (najbližšie parkovacie miesta k poliklinike). Následne použite výťah a vyvezte sa na prízemie.

Opustite Eurovea 2 cez hlavný vchod a zabočte doprava smerom k mrakodrapu Eurovea Tower, kde po pár metroch nájdete vstup do Polikliniky Váš Lekár.

Ak ste držiteľom karty ZŤP, tak môžete využiť aj vonkajšie parkovacie miesto blízko hlavného vchodu Eurovea 2.

Hodnotenia:

 

O lekárovi / ambulancii:

 

Ponúkané služby:

 

Cenník:

 

Fotogaléria: