Najv├Ą─Ź┼í├ş port├íl na vyh─żad├ívanie lek├írov
Obrázok : MUDr. Ján Hendrich

MUDr. Ján Hendrich

MUDr Hendrich, ortop├ęd Bratislava - kontakt, objednanie


  • Marta hodnot├ş:
    Naozaj jemn├Ż, ─żudsk├Ż a odborn├Ż pr├şstup. Mne priniesol nev┼íedn├║ ├║─żavu od bolest├ş. Odpor├║─Źam ka┼żd├ęmu. A MUDr....
Zobrazi┼ą ─Ćal┼íie hodnotenia

Ortop├ęd - ortop├ędia

Sestra:

 

Adresa:

Bratislava 2 - Ru┼żinov
Bratislavsk├Ż kraj

Objednajte sa k lek├írovi - Vyberte po┼żadovan├Ż de┼ł a ─Źas
viac term├şnovmenej term├şnov

PRIJ├ŹMAME NOV├ŁCH PACIENTOV. Na vy┼íetrenie nie je potrebn├Ż v├Żmenn├Ż l├şstok. Cena vy┼íetrenia je 60 Eur.

Informácie o ambulancii:

N Nov├ş pacienti Objedn├ívanie

Komunikácia v jazykoch:

 

Ako sa k nám dostanete:

Autobusom ─Ź. 61 (na znamenie, ulica Slowack├ęho)

Autobusom ─Ź. 39, Martinsky╠ü cintor├şn)

Trolejbusom ─Ź. 204 alebo 205 (na znamenie, ulica Han├ícka).

Hodnotenia:

  • Maxim├ílna spokojnos┼ą. Odpor├║─Źam.November 2022, Nikola
  • Naozaj jemn├Ż, ─żudsk├Ż a odborn├Ż pr├şstup. Mne priniesol nev┼íedn├║ ├║─żavu od bolest├ş. Odpor├║─Źam ka┼żd├ęmu. A MUDr. Hendrichovi aj jeho skvelej sestri─Źke z cel├ęho srdca ─Ćakujem November 2022, Marta

O lekárovi / ambulancii:

Po ukon─Źen├ş ┼ít├║dia na Lek├írskej fakulte UK v┬áBratislave (2007) nast├║pil na Kliniku traumatol├│gie a┬áortop├ędie vo Fakultnej nemocnici v Trnave. Popri svojom zamestnan├ş pracoval od roku 2008 do roku 2013 na ─Źiasto─Źn├Ż ├║v├Ązok ako lek├ír v┬áZ├íchrannej lek├írskej slu┼żbe Falck Slovakia a od roku 2009 do roku 2013 ako lek├ír na Slovakiaringu v Orechovej P├┤toni.┬áSvoje teoretick├ę vedomosti a praktick├ę zru─Źnosti odovzd├íval aj ┼ítudentom Strednej zdravotn├şckej ┼íkole v┬áTrnave.

V┬ás├║─Źasnosti (od roku 2014) pracuje na Ortopedickom oddelen├ş Nemocnice A. Wintera v┬áPie┼í┼ąanoch. Absolvoval kurz Muskuloskelet├írnej ultrasonografie v roku 2015 a┬áultrasonografie detsk├Żch k─║bov v┬ároku 2016. V┬áortopedickej ambulancii ORTOINOVA pracuje od roku 2021.┬áOkrem svojej pr├íce sa venuje ┼íportovcom (ako lek├ír sa z├║─Źastnil Majstrovstiev sveta v┬á─żadovom hokeji 2011 v┬áBratislave). V┬ás├║─Źasnosti sa venuje Hokejovej reprezent├ícii do 18 rokov.┬áZ┬áh─żadiska ortopedick├Żch v├Żkonov sa venuje v├Żmene bedrov├Żch a┬ákolenn├Żch k─║bov ako priamo implant├íci├ím, tak rev├şznym oper├íci├ím (term├şny na oper├íciu okolo 6 a┼ż 8 t├Ż┼żd┼łov). Komplexn├Żm v├Żkonom na nohe ÔÇô Hallux valgus (vbo─Źen├Ż palec), prie─Źne plochono┼żie, reumatoidn├í noha a┬átot├ílnym synovekt├│miam k─║bov, hlavne pri reumatoidnej artrit├şde (term├şny na oper├íciu okolo 4 t├Ż┼żd┼łov). Artroskopick├Żm oper├íci├ím ramenn├ęho k─║bu, kolenn├ęho k─║bu, vr├ítane plastiky predn├ęho skr├ş┼żen├ęho v├Ązu. Artroskopick├Żm oper├íci├ím ─Źlenkov├ęho k─║bu a┬áz├íp├Ąstia.┬áZo z├íkrokov na hornej kon─Źatine ÔÇô sk├íkav├ę prsty (Pollex saltans/digitus saltans), Morbus DeQuervain (term├şny na oper├íciu okolo 2 t├Ż┼żd┼łov pod─ża aktu├ílnej situ├ície), syndr├│mu karp├ílneho kan├íla v┬álok├ílnej anest├ęzii a┬ápod─ża potreby v┬ácelkovej anest├ęzii ÔÇô radi├ílnu/medi├ílnu epikondylit├şdu (tenisov├Ż/o┼ítep├írsky lake┼ą) a┬áMorbus Dupuytren. Venuje sa kon─Źatinovej traumatol├│gii

Pon├║kan├ę slu┼żby:

Vy┼íetrenie pohybov├ęho apar├ítu

Z├íkladn├ę vy┼íetrenie pohybov├ęho apar├ítu so zameran├şm na hybnos┼ą a bolestivos┼ą k─║bov u dospel├Żch. Dopl┼łuj├║ce vy┼íetrenia pod─ża po┼żiadavky lek├íra m├┤┼żu zah┼Ľ┼ła┼ą denzitometriu alebo ultrasonografick├ę (USG) vy┼íetrenie k─║bov a m├Ąkk├Żch tkan├şv. Vy┼íetrujeme aj USG k─║bikov (spr├ívneho v├Żvinu k─║bovej chrupavky) b├íb├Ątok.

Inovat├şvna lie─Źba a individu├ílny pr├şstup ku ka┼żd├ęmu pacientovi

V lie─Źbe r├┤znych stup┼łov artr├│zy vyu┼ż├şvame aj inovat├şvne modern├ę a vysoko ├║─Źinn├ę autol├│gne krvn├ę deriv├íty na b├íze fibr├şnu, monocyt├írnych buniek alebo kme┼łov├Żch buniek. Ako jedna z prv├Żch ambulanci├ş v SR pou┼ż├şvame injek─Źn├ę viskoprotekt├şvum do k─║bov na zabr├ínenie ─Ćal┼íej degr├ídacie a ├║bytku k─║bovej chrupavky.

Denzitometrick├ę vy┼íetrenie

Vykon├ívame denzitometrick├ę vy┼íetrenie pomocou ultrasonografick├ęho p├Ątov├ęho denzitometra. Vy┼íetrenie je r├Żchle, presn├ę a je vhodn├ę aj pre tehotn├ę ┼żeny.

USG vyšerenie kĺbov

Poskytujeme aj ┼íetrn├ę ultrasonografick├ę (USG) vy┼íetrenie k─║bov a m├Ąkk├Żch tkan├şv. Toto vy┼íetrenie rob├şme aj u mal├Żch b├íb├Ątok.

Cenn├şk:

 

Fotogal├ęria: