Najväčší portál na vyhľadávanie lekárov
Obrázok : MUDr. Richard Centový

MUDr. Richard Centový

MUDr Centový, ortopédia Trenčín - kontakt, objednanie


  • Marta hodnotí:
    Odborník s veľmi ľudským prístupom, ktorého hlavným záujmom je pacient
Zobraziť ďalšie hodnotenia

Ortopéd - ortopédia

Sestra:

 

Adresa:

Trenčín
Trenčiansky kraj

Objednajte sa k lekárovi - Vyberte požadovaný deň a čas
viac termínovmenej termínov

PRIJÍMAME NOVÝCH PACIENTOV. 1. vyšetrenie dospelí iba s výmenným lístkom iba telefonicky na 0948359575. Štvrtkové termíny sú určené pre protetiku.

Informácie o ambulancii:

N Noví pacienti Objednávanie

Komunikácia v jazykoch:

 

Ako sa k nám dostanete:

 

Hodnotenia:

  • Milý lekár,vie super vysvetliť zdravotný stavMáj 2023, igor
  • Odborny ludsky pristup k pacientoviMáj 2023, Patrik
  • Odborník s veľmi ľudským prístupom, ktorého hlavným záujmom je pacientMáj 2023, Marta
  • Mily pan doktorMáj 2023, Oľga
  • Maximálna spokojnosť Máj 2023, Marta

O lekárovi / ambulancii:

Lekársku prax v odbore ortopédia vykonávam od roku 1996. V našom zariadení pracujem od roku 2015 ako lekár ortopedickej ambulancie a zároveň vykonávam aj jednodňové chirurgické zákroky. Chodievam tiež prednášať na Dubčekovu univerzitu v Trenčíne v odbore ošetrovateľstvo, aby som svoje odborné vedomosti a skúsenosti sprostredkoval ďalej a zároveň sa neustále vzdelával. Cit pre lekársku profesiu som do veľkej miery zdedil po svojom otcovi, ktorý je odborníkom v odbore fyziatria, balneológia a liečebná rehabilitácia a pôsobí v Trenčianskych Tepliciach. Chirurgia a pohybový aparát boli a sú mojimi srdcovými záležitosťami a aj preto sa tejto špecializácii venujem už viac ako 20 rokov. Svoju ortopedickú prax som začínal na ortopedickom oddelení v Trenčianskych Tepliciach, neskôr som ambulantne pôsobil v Novom Meste nad Váhom.

Ako ortopéd vykonávam svoju prácu poctivo, ku každému pacientovi pristupujem individuálne a citlivo. Podľa možností sa snažím vždy urobiť všetko, čo je v mojich silách ako lekára a ak vidím, že je pacient spokojný, šťastný a zlepšil sa mu zdravotný stav, viem, že moja práca má naozaj zmysel. Verím, že takýto prístup má vplyv na zdravie a spokojnosť našich pacientov. Naše zariadenie okrem odborného prístupu poskytuje pacientom rodinnú atmosféru, blízky kontakt so zdravotníckym personálom a dostatočný čas a priestor na adekvátnu zdravotnú starostlivosť.

Ponúkané služby:

 

Cenník:

 

Fotogaléria: