Najväčší portál na vyhľadávanie lekárov
Obrázok : MUDr. Lucia Fedorkovičová

MUDr. Lucia Fedorkovičová

MUDr Fedorkovičová, psychiater Bratislava - kontakt, objednanie


Psychiater - psychiatria

Sestra:

 

Adresa:

Bratislava 2 - Ružinov
Bratislavský kraj

Vyberte požadovaný deň a čas - Objednajte sa online
viac termínovmenej termínov

PRIJÍMAME NOVÝCH PACIENTOV. Cena za vyšetrenie 60 minút je 90 Eur

Informácie o ambulancii:

Bezbariérový prístup P Parkovanie N Noví pacienti Objednávanie

Komunikácia v jazykoch:

 

Ako sa k nám dostanete:

 

Overené hodnotenia a recenzie:

 

O lekárovi / ambulancii:

 

Ponúkané služby:

Každý piaty Slovák trpí úzkosťou alebo inou formou duševných problémov, ktoré výrazne limitujú vitalitu a kvalitu jeho života. Duševný wellbeing, ktorý bol roky tabuizovaný a stigmatizovaný, sa náležite dostáva do popredia verejného záujmu.

Budovanie duševného wellbeingu je misiou našej psychiatrickej ambulancie. Pomáhame našim pacientom žiť kvalitnejší život a cítiť sa v ňom istejšie a lepšie. Starostlivosť poskytujeme citlivo, rešpektujúco a diskrétne.

K pacientom pristupujeme individuálne a snažíme sa pochopiť nielen aktuálnu životnú situáciu, ale hľadať aj širšie súvislosti ovplyvňujúce aktuálne symptómy (traumy, vzťahy, sociálne a rodinné zázemie, náročnosť práce či telesné zdravie). Až na takomto základe v spolupráci s pacientom nastavujeme najvhodnejšiu liečbu.

Vyhýbame sa zbytočnej farmakoterapii a tam, kde je užitočná hľadáme spolu s pacientom najvhodnejší typ a pomer farmakoterapie a psychoterapie. Samozrejmosťou je spolupráca s psychoterapeutickou ambulanciou, ambulanciou všeobecného lekára a ambulanciami celostnej medicíny.

Špecializujeme sa na liečbu dospelých pacientov trpiacimi úzkosťami, fóbiami, panickou poruchou, vyhorením, rôznymi formami depresie, závislosťami, poruchami spánku, problémami v sexualite, rozličnými psychotickými duševnými ochoreniami a psychosomatickými problémami (prevažne telesné problémy, kde sa napriek veľkej snahe nedarí určiť presné telesné ochorenie).

Cenník:

 

Fotogaléria: