Najv├Ą─Ź┼í├ş port├íl na vyh─żad├ívanie lek├írov
Obrázok : MUDr. Petra Hermanová

MUDr. Petra Hermanová

MUDr Hermanová, psychiater Bratislava - kontakt, objednanie online


Psychiater - psychiatria

Sestra:

 

Adresa:

Bratislava 2 - Ru┼żinov
Bratislavsk├Ż kraj

Vyberte po┼żadovan├Ż de┼ł a ─Źas - Objednajte sa online
viac term├şnovmenej term├şnov

PRIJ├ŹMAME NOV├ŁCH PACIENTOV. Cena za vy┼íetrenie 90 min├║t je 70 Eur

Informácie o ambulancii:

Bezbari├ęrov├Ż pr├şstup P Parkovanie N Nov├ş pacienti Objedn├ívanie

Komunikácia v jazykoch:

 

Ako sa k nám dostanete:

 

Overen├ę hodnotenia a recenzie:

 

O lekárovi / ambulancii:

 

Pon├║kan├ę slu┼żby:

Ka┼żd├Ż piaty Slov├ík trp├ş ├║zkos┼ąou alebo inou formou du┼íevn├Żch probl├ęmov, ktor├ę v├Żrazne limituj├║ vitalitu a┬ákvalitu jeho ┼żivota. Du┼íevn├Ż wellbeing, ktor├Ż bol roky tabuizovan├Ż a┬ástigmatizovan├Ż, sa n├íle┼żite dost├íva do popredia verejn├ęho z├íujmu.

Budovanie du┼íevn├ęho wellbeingu je misiou na┼íej psychiatrickej ambulancie. Pom├íhame na┼íim pacientom ┼żi┼ą kvalitnej┼í├ş ┼żivot a c├şti┼ą sa v┬á┼łom istej┼íie a lep┼íie. Starostlivos┼ą poskytujeme citlivo, re┼ípektuj├║co a diskr├ętne.

K┬ápacientom pristupujeme individu├ílne a sna┼ż├şme sa pochopi┼ą nielen aktu├ílnu ┼żivotn├║ situ├íciu, ale h─żada┼ą aj ┼íir┼íie s├║vislosti ovplyv┼łuj├║ce aktu├ílne sympt├│my (traumy, vz┼ąahy, soci├ílne a rodinn├ę z├ízemie, n├íro─Źnos┼ą pr├íce ─Źi telesn├ę zdravie). A┼ż na takomto z├íklade v┬áspolupr├íci s pacientom nastavujeme najvhodnej┼íiu lie─Źbu.

Vyh├Żbame sa zbyto─Źnej farmakoterapii a┬átam, kde je u┼żito─Źn├í h─żad├íme spolu s┬ápacientom najvhodnej┼í├ş typ a pomer farmakoterapie a psychoterapie. Samozrejmos┼ąou je spolupr├íca s┬ápsychoterapeutickou ambulanciou, ambulanciou v┼íeobecn├ęho lek├íra a┬áambulanciami celostnej medic├şny.

┼ápecializujeme sa na lie─Źbu dospel├Żch pacientov trpiacimi ├║zkos┼ąami, f├│biami, panickou poruchou, vyhoren├şm,┬ár├┤znymi formami depresie, z├ívislos┼ąami, poruchami sp├ínku, probl├ęmami v┬ásexualite, rozli─Źn├Żmi psychotick├Żmi du┼íevn├Żmi ochoreniami a psychosomatick├Żmi probl├ęmami (preva┼żne telesn├ę probl├ęmy, kde sa napriek ve─żkej snahe nedar├ş ur─Źi┼ą presn├ę telesn├ę ochorenie).

Cenn├şk:

 

Fotogal├ęria: