Najväčší portál na vyhľadávanie lekárov
Obrázok : Dr. Arrigo Mirandola

Dr. Arrigo Mirandola


 • Nikola hodnotí:
  Maximálna spokojnosť. Priateľská atmosféra a naozaj kvalitné služby. Rada prídem zas :)
Zobraziť ďalšie hodnotenia

Stomatológia - zubná ambulancia, zubár

Sestra:

 

Adresa:

Bratislava 1 - Staré Mesto
Bratislavský kraj

Vyberte požadovaný deň a čas - kliknite na zvolený termín
viac termínovmenej termínov

Využite objednanie cez internet na vyšetrenie! Možnosť objednania máte k dispozícii non-stop! PRIJÍMAME NOVÝCH PACIENTOV.

Informácie o ambulancii:

N Noví pacienti Objednávanie

Komunikácia v jazykoch:

Ako sa k nám dostanete:

 

Overené hodnotenia:

 • Maximálna spokojnosť. Priateľská atmosféra a naozaj kvalitné služby. Rada prídem zas :)Máj 2020, Nikola
 • dottore e assistente straordinariamente cortesi e garbati, sala perfettamente pulita, il dottore spiega tutto con chiarezza, è molto rassicurante e i prezzi sono ragionevolissimi. straconsigliato!Apríl 2020, Gioia
Zobraziť ďalšie hodnotenia »« Skryť hodnotenia

O lekárovi / ambulancii:

Štúdium ukončil v roku 2002 na Universitá degli studi di Milano-štátnej univerzite v Miláne s červeným diplomom. Vo svojom štúdiu pokračoval špecializáciou v orálnej chirurgii, implantolágii, orálnej patológii a súdnom lekárstve. Pracovať začal už ako študent v roku 2000 v Milánskej univerzitnej nemocnici. Vo svojej dlhoročnej praxi sa venoval hlavne implantológii a zubnej protetike na viacerych súkromných stomatologických klinikách v Taliansku, najmä v oblastiach Lombardia, Liguria a Sardínia a 15 rokov pracoval aj pre štátne zariadenia v Lombardii. Ako chirurg a implantológ pracuje aj v 30 rokov fungujúcej rodinnej stomatologickej ambulancii v meste Oggiono. Vysokú profesionalitu dopĺňa absolvovanie desiatok kurzov, školení a certifikátov. Do dnešného dňa sa môže pochváliť skúsenosťami so vsadením viac ako 10.000 implantátov a tisíckami protetizovaných pacientov. Od roku 2015 nostrifikovaný titul v Srbsku, kde sa venoval dentálnemu turizmu a edukácii mladých lekárov. Od roku 2016 nostrifikovaný titul na Slovensku, kde so svojou slovenskou manželkou otvára svoju prvú ambulanciu pripravený postarať sa na najvyššej profesionálnej úrovni aj o slovenských pacientov.

Ponúkané služby:

Samotný názov ambulancie ,Mirandola dental art, približuje pacientom naše vnímanie stomatológie ako takej, ako ‘art’-v preklade umenie. Pretože komunikácia s pacientom, pochopenie zo strany lekára, starostlivosť o neho, zvolenie najlepšej alternatívy a hlavne spokojnosť a úsmev po bezbolestnom ošetrení určite určitým druhom umenia je.
Sme pripravený uspokojiť potreby aj tých najnáročnejších pacientov a prinavrátiť možnosť bezstarostne sa usmievať každému z vás.
Našim cieľom je dosiahnuť, aby sa implantológia a fixná protetika stala cenovo dostupnejšou a aby túto možnosť v dnešnej, modernej spoločnosti volila väčšina pacientov.

V našej ambulancii nájdete materiály prvotriednej kvality.


Ponúkané služby:
 • Široké spektrum stomatologických služieb:
 • Dentálna hygiena
 • Estetická stomatológia
 • Preventívna stomatológia
 • Konzervatívna stomatologia
 • Protetická stomatológia
 • Chirurgia
 • Bielenie
 • Implantológia
 • Parodontológia

Cenník:

 

Fotogaléria: