Najväčší portál na vyhľadávanie lekárov
Obrázok : ULTRAZVUK Bratislava Falck Healthcare

ULTRAZVUK Bratislava Falck Healthcare


  • Mgr. Stanislava hodnotí:
    Ďakujem veľmi pekne za ľudský a profesionálny prístup.Prajem všetko dobré
Zobraziť ďalšie hodnotenia

Ultrazvuk, Sonografia, RTG
MUDr. Beata Dimová

Sestra:

 

Adresa:

Bratislava 1 - Staré Mesto
Bratislavský kraj

Vyberte požadovaný deň a čas - kliknite na zvolený termín
viac termínovmenej termínov

PRIJÍMAME NOVÝCH PACIENTOV. Poskytujeme ultrasonografické vyšetrenie (USG) brucha, prsníkov, štítnej žľazy, mäkkých tkanív. Do poznámky napíšte o USG akého orgánu sa jedná. Na vyšetrenie je potrebné priniesť žiadanku, v opačnom prípade bude vyšetrenie hradené pacientom. Pred USG brucha je potrebné 4 hodiny nejesť, nepiť

Informácie o ambulancii:

Bezbariérový prístup P Parkovanie WiFi N Noví pacienti Objednávanie

Komunikácia v jazykoch:

 

Ako sa k nám dostanete:

zastávka MHD - Blumentál (Floriánske nám.):

  • električky 2, 3, 5, 6, 8, 9, autobusy 31, 39, 94
 
zastávka MHD - Americké námestie: 
  • trolejbusy 207, 208

 

Poliklinika Falck na Radlinského sa nachádza v blízkosti objektov hotel Saffron, Blumentálsky kostol, Cubus (Dell), Daňový úrad Bratislava, Univerzitná nemocnica Bratislava, Slovenská technická univerzita, Národná banka Slovenska; v blízkosti ulíc Floriánske námestie, Blumentálska, Americké námestie, Mickiewiczova, Školská, Fazuľová.

Bezplatné parkovanie je zabezpečené v areáli polikliniky, ktorý je súčasťou hotela Saffron - parkovací lístok si necháte potvrdiť na recepcii polikliniky.

Overené hodnotenia:

  • Maximálna spokojnosť, ústretovosť, profesionálnosť. Pani doktorka vyšetrenie zrozumiteľne vysvetľovala a na všetky otázky odpovedala. Odporúčam všetkým.November 2020, Viera
  • Uzasne mila pani doktorkaNovember 2020, simona
Zobraziť ďalšie hodnotenia »« Skryť hodnotenia

O lekárovi / ambulancii:

Vysokoškolské štúdium na Lekárskej Fakulte som absolvovala vo Varne v Bulharsku a po jeho ukončení v r.1991 spolu s rodinou som sa presťahovala na Slovensko do Bratislavy.V marci r.1992 som nastúpila ako sekundárny lekár na radiodiagnostické oddelenie v Železničnej nemocnici v Bratislave,kde som získala špecializáciu I a II st .v odbore radiodiagnostiky. V októbri v r.2006 som bola menovaná do funkcie primára na tomto oddelení až do ukončenia pracovného pomeru v septembri toho roku. Počas mojej vyše 26-ročnej praxe v odbore radiodiagnostiky som sa venovala klasickej radiodiagnostike(skiaskopii a skiagrafii ),popisom mammografických vyšetrení,ultrasonografii a  počitačovej tomografii- CT.

Ponúkané služby:

 

Cenník:

 

Fotogaléria: