Najväčší portál na vyhľadávanie lekárov
Obrázok : MUDr. Patrik Hesko

MUDr. Patrik Hesko

MUDr Hesko, urológia Bratislava - kontakt, objednanie ONLINE


  • Michal hodnotí:
    Velmi mily a kompetentny lekar, vsetko prebiehalo hladko, rychlo, s velkou davkou empatie, slusnosti a respektu. Velka vdaka.

Urológ - urológia

Sestra:

 

Adresa:

Bratislava 1 - Staré Mesto
Bratislavský kraj

Vyberte požadovaný deň a čas - Objednajte sa online
viac termínovmenej termínov

Cena za vstupné vyšetrenie je 50 Eur. Na vyšetrenie NIE je potrebný výmenný lístok. Radi vás privítame, poradíme v našej novootvorenej ambulancii. PRIJÍMAME NOVÝCH PACIENTOV, PROCTOCARE - žiadne ochorenie nie je hanba.

Informácie o ambulancii:

Bezbariérový prístup WiFi N Noví pacienti Objednávanie

Komunikácia v jazykoch:

 

Ako sa k nám dostanete:

 

Overené hodnotenia a recenzie:

  • Velmi mily a kompetentny lekar, vsetko prebiehalo hladko, rychlo, s velkou davkou empatie, slusnosti a respektu. Velka vdaka.Január 2023, Michal

O lekárovi / ambulancii:

 

Ponúkané služby:

Sme súkromná klinika a našou prioritou je správna diagnostika a efektívna liečba bez zbytočných prieťahov.

Každý pacient je v našej klinike samostatnou kapitolou. Je rovnocenným partnerom lekára i zdravotníckeho personálu, pri súčasnom dodržaní profesionality a odbornosti. Vysoko profesionálnu medicínsku starostlivosť kombinujeme so zásadami ľudskosti a diskrétnosti, s úctou k pacientovi, empatiou, vnímaním jeho bolesti, so zodpovednosťou a s rešpektovaním intimity.

Urologická ambulancia Proctocare sa snaží predchádzať urologickým ochoreniam u svojich pacientov prostredníctvom pravidelnej prevencie a včasnej diagnostiky začínajúcich ochorení. Vďaka tomu dokážeme ochrániť fyzické zdravie našich pacientov a v prípade ochorenia rýchlejšie zabezpečiť adekvátnu liečbu. Nezanedbávajte návštevu urologickej ambulancie a navštívte nás minimálne raz ročne.

 

  • Preventívna prehliadka
  • Benígna hyperplazia prostaty
  • Zápal obličiek
  • PSA - screening prostaty
  • Obriezka
  • Predčasná ejakulácia

 

Radi vas uvítame, poradíme v našej novootvorenej ambulancii. PRIJÍMAME NOVÝCH PACIENTOV, PROCTOCARE - žiadne ochorenie nie je hanba.

Fotogaléria: