Najväčší portál na vyhľadávanie lekárov
Obrázok : MUDr. Andrea Vargová

MUDr. Andrea Vargová

MUDr Vargová, praktický lekár Bratislava - kontakt, objednanie ONLINE

Všeobecný lekár pre dospelých

Sestra:

 

Adresa:

Bratislava 1 - Staré Mesto
Bratislavský kraj


PRIJÍMAME NOVÝCH PACIENTOV

Ambulancia poskytuje komplexnú zdravotnú starostlivosť a objednávanie na presný čas BEZ POPLATKOV. Máme zmluvy so všetkými zdravotnými poisťovňami.

Pred vstupným vyšetrením je potrebné na recepcii polikliniky vyžiadanie zdravotnej dokumentácie od predchádzajúceho všeobecného lekára a podpísanie dohody o poskytovaní zdravotnej starostlivosti. Prechod od vášho pôvodného lekára k nám je veľmi jednoduchý:

1. OSOBNE NA RECEPCII: stačí k nám prísť na recepciu požiadať o uzavretie dohody o poskytovaní zdravotnej starostlivosti a všetko ostatné vrátane presunu zdravotnej dokumentácie už vybavíme za vás.

2. TELEFONICKY, E-MAILOM: Vyplnenú žiadosť o presun vašej zdravotnej dokumentácie NA STIAHNUTIE nám zašlite mailom alebo poštou. Následne si dohodneme termín podpisu potrebných dokumentov.

Akonáhle k nám dorazí vaša karta, ozveme sa vám a zároveň vás objednáme na vstupnú preventívnu prehliadku. Presun zväčša trvá 2-3 týždne. Ak by ste mali v danom období akútny problém, tak vás, samozrejme, vyšetríme. Zmeniť všeobecného lekára však môžete najskôr po 6 kalendárnych mesiacoch od uzavretia dohody s pôvodným poskytovateľom. V prípade akýchkoľvek doplňujúcich otázok nás neváhajte kontaktovať.

KONTAKT:
02/2086 8777, 02/3266 3502, 02/2086 8759
recepcia.radl@mdclinic.sk
Viac informácií TU

Informácie o ambulancii:

Bezbariérový prístup P Parkovanie WiFi Platba kartou N Noví pacienti Objednávanie

Komunikácia v jazykoch:

 

Ako sa k nám dostanete:

zastávka MHD - Blumentál (Floriánske nám.):

  • električky 2, 3, 5, 6, 8, 9, autobusy 31, 39, 94
 
zastávka MHD - Americké námestie: 
  • trolejbusy 207, 208

 

Poliklinika MDclinic na Radlinského sa nachádza v blízkosti objektov hotel Saffron, Blumentálsky kostol, Cubus (Dell), Daňový úrad Bratislava, Univerzitná nemocnica Bratislava, Slovenská technická univerzita, Národná banka Slovenska; v blízkosti ulíc Floriánske námestie, Blumentálska, Americké námestie, Mickiewiczova, Školská, Fazuľová.

Bezplatné parkovanie je zabezpečené v areáli polikliniky, ktorý je súčasťou hotela Saffron - parkovací lístok si necháte potvrdiť na recepcii polikliniky.

O lekárovi / ambulancii:

Po ukončení štúdia na Lekárskej Fakulte UK v Bratislave som pracovala na Internom oddelení UNsP Milosrdní bratia. V roku 2008 som získala postupovú skúšku pre internistický kmeň a v r.  2011 následne EU atestáciu v odbore všeobecné lekárstvo. Od roku 2012 do apríla 2018 som pracovala ako všeobecný lekár v súkromnej poliklinike. Pravidelne sa zúčastňujem odborných kurzov a lekárskych kongresov. Som členkou Slovenskej lekárskej komory.

Ponúkané služby:

V našej ambulancii Vám poskytujeme základnú diagnostiku a liečbu akútnych a chronických ochorení všetkým pacientom od 18 rokov. Realizujeme preventívne prehliadky aj nad rámec úhrady z verejného zdravotného poistenia. Disponujeme prístrojom CRP na odlíšenie bakteriálnej a vírusovej infekcie, ako aj ekg prístrojom, spirometriou. Ak to bude zdravotný stav vyžadovať, zabezpečíme Vám vyšetrenie u našich špecialistov.

Cenník:

 

Fotogaléria: