Najväčší portál na vyhľadávanie lekárov
Obrázok : MUDr. Andrea Vargová

MUDr. Andrea Vargová

MUDr Vargová, praktický lekár Bratislava - kontakt, objednanie ONLINE

Všeobecný lekár pre dospelých

Sestra:

 

Adresa:

Bratislava 1 - Staré Mesto
Bratislavský kraj

PRIJÍMAME NOVÝCH PACIENTOV. Pred vstupným vyšetrením je potrebné na recepcii polikliniky vyžiadanie zdravotnej dokumentácie od predchádzajúceho všeobecného lekára a podpísanie dohody o poskytovaní zdravotnej starostlivosti. Viac informácií TU alebo na recepcia@mdclinic.sk

Informácie o ambulancii:

Bezbariérový prístup P Parkovanie WiFi Platba kartou N Noví pacienti Objednávanie

Komunikácia v jazykoch:

 

Ako sa k nám dostanete:

zastávka MHD - Blumentál (Floriánske nám.):

  • električky 2, 3, 5, 6, 8, 9, autobusy 31, 39, 94
 
zastávka MHD - Americké námestie: 
  • trolejbusy 207, 208

 

Poliklinika MDclinic na Radlinského sa nachádza v blízkosti objektov hotel Saffron, Blumentálsky kostol, Cubus (Dell), Daňový úrad Bratislava, Univerzitná nemocnica Bratislava, Slovenská technická univerzita, Národná banka Slovenska; v blízkosti ulíc Floriánske námestie, Blumentálska, Americké námestie, Mickiewiczova, Školská, Fazuľová.

Bezplatné parkovanie je zabezpečené v areáli polikliniky, ktorý je súčasťou hotela Saffron - parkovací lístok si necháte potvrdiť na recepcii polikliniky.

O lekárovi / ambulancii:

Po ukončení štúdia na Lekárskej Fakulte UK v Bratislave som pracovala na Internom oddelení  UNsP  Milosrdní bratia .  V roku  2008  som získala  postupovú skúšku  pre internistický kmeň  a v r.  2011 následne   EU atestáciu v odbore všeobecné lekárstvo .  Od roku 2012  do   apríla  2018 som pracovala  ako všeobecný lekár  v súkromnej poliklinike . Pravidelne sa  zúčastňujem odborných kurzov a lekárskych kongresov . Som členkou  Slovenskej lekárskej komory .

Ponúkané služby:

V našej ambulancii Vám poskytujeme základnú diagnostiku a liečbu akútnych a chronických ochorení všetkým pacientom od 18 rokov. Realizujeme preventívne prehliadky aj nad rámec úhrady z verejného zdravotného poistenia. Disponujeme prístrojom CRP na odlíšenie bakteriálnej a vírusovej infekcie, ako aj ekg prístrojom, spirometriou. Ak to bude zdravotný stav vyžadovať, zabezpečíme Vám vyšetrenie u našich špecialistov.

Cenník:

 

Fotogaléria: