Najväčší portál na vyhľadávanie lekárov
Obrázok : MUDr. Andrea Vargová

MUDr. Andrea Vargová

MUDr Vargová, praktický lekár Bratislava - kontakt, objednanie ONLINE

Všeobecný lekár pre dospelých

Sestra:

 

Adresa:

Bratislava 1 - Staré Mesto
Bratislavský kraj


PRIJÍMAME NOVÝCH PACIENTOV
Pred vstupným vyšetrením je potrebné na recepcii polikliniky vyžiadanie zdravotnej dokumentácie od predchádzajúceho všeobecného lekára a podpísanie dohody o poskytovaní zdravotnej starostlivosti.

AMBULANCIA POSKYTUJE AJ NADŠTANDARDNÉ PREVENTÍVNE PREHLIADKY (nad rámec zdravotného poistenia).

Pre čo najväčší komfort pri rezervácii termínov odporúčame využiť služby spoločnosti Patient Management Services s.r.o., ktorá pacientom poskytuje služby komplexného manažmentu.

KONTAKT:
02/2086 8777, 02/3266 3502, 02/2086 8759
recepcia.radl@mdclinic.sk
Viac informácií TU

Informácie o ambulancii:

Bezbariérový prístup P Parkovanie WiFi Platba kartou N Noví pacienti Objednávanie

Komunikácia v jazykoch:

 

Ako sa k nám dostanete:

zastávka MHD - Blumentál (Floriánske nám.):

  • električky 2, 3, 5, 6, 8, 9, autobusy 31, 39, 94
 
zastávka MHD - Americké námestie: 
  • trolejbusy 207, 208

 

Poliklinika MDclinic na Radlinského sa nachádza v blízkosti objektov hotel Saffron, Blumentálsky kostol, Cubus (Dell), Daňový úrad Bratislava, Univerzitná nemocnica Bratislava, Slovenská technická univerzita, Národná banka Slovenska; v blízkosti ulíc Floriánske námestie, Blumentálska, Americké námestie, Mickiewiczova, Školská, Fazuľová.

Bezplatné parkovanie je zabezpečené v areáli polikliniky, ktorý je súčasťou hotela Saffron - parkovací lístok si necháte potvrdiť na recepcii polikliniky.

O lekárovi / ambulancii:

Po ukončení štúdia na Lekárskej Fakulte UK v Bratislave som pracovala na Internom oddelení  UNsP  Milosrdní bratia .  V roku  2008  som získala  postupovú skúšku  pre internistický kmeň  a v r.  2011 následne   EU atestáciu v odbore všeobecné lekárstvo .  Od roku 2012  do   apríla  2018 som pracovala  ako všeobecný lekár  v súkromnej poliklinike . Pravidelne sa  zúčastňujem odborných kurzov a lekárskych kongresov . Som členkou  Slovenskej lekárskej komory .

Ponúkané služby:

V našej ambulancii Vám poskytujeme základnú diagnostiku a liečbu akútnych a chronických ochorení všetkým pacientom od 18 rokov. Realizujeme preventívne prehliadky aj nad rámec úhrady z verejného zdravotného poistenia. Disponujeme prístrojom CRP na odlíšenie bakteriálnej a vírusovej infekcie, ako aj ekg prístrojom, spirometriou. Ak to bude zdravotný stav vyžadovať, zabezpečíme Vám vyšetrenie u našich špecialistov.

Cenník:

 

Fotogaléria: