Najväčší portál na vyhľadávanie lekárov
Obrázok : MUDr. Hadi Beheshti

MUDr. Hadi Beheshti

MUDr Beheshti - zubné strojčeky Bratislava

Zubné strojčeky - Čeľustný ortopéd, Ortodontista

Sestra:

 

Adresa:

Bratislava 5 - Petržalka
Bratislavský kraj

Strečnianska 16, Bratislava PetržAlkala

Informácie o ambulancii:

N Noví pacienti Objednávanie

Komunikácia v jazykoch:

Ako sa k nám dostanete:

 

O lekárovi / ambulancii:

Volám sa Hadi Beheshti. Som odborný ortodontista a zubár z Cambridge. V Bratislave som bol kvalifikovaný v roku 2003 a odvtedy som pôsobil v Spojenom kráľovstve. Pracoval som na mnohých vyspelých klinikách hlavne v Cambridge a Londýne. Zúčastnil som sa mnohých kurzov vo univerzitnej nemocnici v Cambridge, London Eastman, Kings College v Londýne, Royal College v Anglicku a Škótsku. Lokalizoval som sa v celom Spojenom kráľovstve, od West Midlands po východnú Angliu, od severného Walesu k južnému Walesu, od severnej časti Veľkej Británie k južnému pobrežiu. Mnoho rokov som pracoval v pohotovostných službách v Londýne White Chappel. Som plne registrovaný v General Dental Council ako zubár, ako aj odborný ortodontista. Mojím hlavným záujmom je detská denológia, estetika a ortodoncia. Získal som obrovské skúsenosti s obsluhou pod NHS vo Veľkej Británii. Je mi cťou zúčastniť sa niekoľkých charitatívnych misií v Afrike a na Blízkom východe, aby som deťom pomohol zlepšiť ich zdravie ústnej dutiny. Od roku 2018 som otvoril svoju kliniku v Bratislave. S najväčšou radosťou sponzorujem deti z Detského domova v Bratislave.

 

Teším sa na stretnutie s Vami na mojej klinike v Bratislave.

 


Či ste dospelý, alebo dieťa, pomáhame Vám docieliť rovné zuby strojčekom podľa vášho výberu a potreby.


My name is Hadi Beheshti. I am a specialist orthodontist and dentist  from Cambridge. I was qualifed in Bratislava in 2003 and since then practicing in the United Kingdom. I have been working in many advanced clinics mostly in Cambridge and London. I have taken part in numerous courses in Cambridge university hospital,  London Eastman, Kings college London, Royal colleges of  surgeons of  England and Scotland. I have been locuming in whole UK, from West Midlands to East Anglia, from North Wales to South Wales, from northern part of UK to south coasts.  For many years I did work in White Chappel London emergency services. I am fully registered with General Dental Council as a dentist as well as  specialist orthodontist. My main interest is pediatric denistry, aesthetics and orthodontics. I gained huge experiences serving under NHS in UK. I am very honoured to take part in a few charity dental missions in Africa and the middle east to help children improve their oral health. Since 2018 I started my clinic in Bratislava. With my greatest pleasure I sponsor kids from Orphanage house in Bratislava.

I am looking forward to seeing you at my clinic in Bratislava.

Ponúkané služby:

  • Čeľustná ortopédia
  • Detská zubná ambulancia
  • Detsky zubár 
  • strojčeky
  • Braces Braces and Braces 
  • We offer orthodontic and dental services.
  • Kids, adults and elderly are welcome.
  • Dental energency
  • Dental Hygiene
  • Whitening

Fotogaléria:

Fotografia ambulancie Fotografia ambulancie Fotografia ambulancie Fotografia ambulancie Fotografia ambulancie Fotografia ambulancie Fotografia ambulancie Fotografia ambulancie Fotografia ambulancie Fotografia ambulancie Fotografia ambulancie Fotografia ambulancie Fotografia ambulancie Fotografia ambulancie Fotografia ambulancie Fotografia ambulancie Fotografia ambulancie Fotografia ambulancie Fotografia ambulancie Fotografia ambulancie Fotografia ambulancie Fotografia ambulancie Fotografia ambulancie Fotografia ambulancie Fotografia ambulancie Fotografia ambulancie Fotografia ambulancie Fotografia ambulancie Fotografia ambulancie Fotografia ambulancie Fotografia ambulancie Fotografia ambulancie Fotografia ambulancie Fotografia ambulancie Fotografia ambulancie Fotografia ambulancie Fotografia ambulancie Fotografia ambulancie Fotografia ambulancie Fotografia ambulancie Fotografia ambulancie Fotografia ambulancie Fotografia ambulancie Fotografia ambulancie Fotografia ambulancie Fotografia ambulancie Fotografia ambulancie Fotografia ambulancie Fotografia ambulancie Fotografia ambulancie Fotografia ambulancie Fotografia ambulancie Fotografia ambulancie Fotografia ambulancie Fotografia ambulancie Fotografia ambulancie Fotografia ambulancie Fotografia ambulancie Fotografia ambulancie Fotografia ambulancie Fotografia ambulancie Fotografia ambulancie Fotografia ambulancie Fotografia ambulancie Fotografia ambulancie Fotografia ambulancie