Najväčší portál na vyhľadávanie lekárov

Pre lekárnikov

Prezentácia lekárne na internete

Portál www.navstevalekara.sk Vám ponúka možnosť vytvorenia prezentačného profilu Vašej lekárne, ako aj vytvorenie vlastnej internetovej stránky za najatraktívnejšie ceny.

Mnoho ľudí vyhľadáva na portáli www.navstevalekara.sk lekáreň vo svojom okolí, a k nej otváracie hodiny a telefónne číslo. Poskytnite Vašim zákazníkom na internete informácie o Vašej lekárni, prípadne aj Vaše aktuálne ponuky, ktoré zvýšia návštevnosť Vašej lekárne. Prezentácia Vašej lekárne na internete môže prispieť k:

  • Zvýšeniu počtu zákazníkov,
  • Zvýšeniu zákazníckej spokojnosti,
  • Zvýšeniu objemu predaja.
 

V dnešnej dobe zvyšujúcej sa konkurencie medzi lekárňami poskytuje internetová prezentácia Vašej lekárne konkurenčnú výhodu oproti iným lekárňam v okolí. Uveďte na internete Vaše silné stránky, ako je napríklad široký sortiment produktov skladom, ochotní farmaceuti, rýchle objednávky liekov, či iné prednosti Vašej lekárne, a zvýšte tým návštevnosť Vašej lekárne.

Ak máte záujem o bližšiu prezentáciu našich služieb, prosím kontaktujte nás na 02/381 03 683, a my Vám radi priblížime naše služby, ktorých cena začína už od výhodných 4 € mesačne (48 € ročne).

Pri profile Vašej lekárne by sa nezobrazovali reklamy.

Kontakt

PROFILAND s.r.o.
Bakošova 8
841 03 BRATISLAVA