Najväčší portál na vyhľadávanie lekárov
Obrázok : MUDr. Jaroslava Orosová ml.

MUDr. Jaroslava Orosová ml.


  • Linda hodnotí:
    Spokojní ako vždy.
Zobraziť ďalšie hodnotenia

Alergológ - imunológ

Sestra:

Iveta Gyetvaiova

Adresa:

Bratislava 2 - Ružinov
Bratislavský kraj

Vyberte požadovaný deň a čas - kliknite na zvolený termín
viac termínovmenej termínov

Objednávanie online je určené len pre pacientov už registrovaných v ambulancii pani doktorky.V prípade, že sa jedná o akútne ošetrenie, kontaktujte nás telefonicky alebo osobne na ambulancii.

Informácie o ambulancii:

Objednávanie

Komunikácia v jazykoch:

Ako sa k nám dostanete:

 

Overené hodnotenia:

  • Spokojní ako vždy.Január 2020, Linda
  • Super pani doktorka ale dnes ich je už málo a tak isto je aj sestrička super.Ďakujeme.Január 2020, Dominika
Zobraziť ďalšie hodnotenia »« Skryť hodnotenia

O lekárovi / ambulancii:

Ambulancia klinickej imunológie a alergológie pre deti a dospelých

 

MUDr. J. Orosová promovala v roku 2007 v odbore Všeobecné lekárstvo po absolovnaní štúdia na Lekárskej fakulte Université Bordeaux II, Francúzsko a Univerzite Komenského v Bratislave. Následne v roku 2009 získala postupovú skúšku v odbore Vnútorné lekárstvo a v odbore Klinická imunológia a alergológia atestovala v roku 2012. Dlhoročne pôsobila ako imunalergológ v rámci detskej plúcnej kliniky (Klinika detskej pneumológie a ftizeológie I, SZU UNB) a dospelej plúcnej kliniky ( Klinika pneumológie a ftizeológie I, SZU, UNB)  Univerzitnej Nemocnice Bratislava, čím získala rozsiahle skúsenosti v problematike ochorení dýchacích ciest. Tieto zahŕňajú u detí liečbu alergických ochorení a imunomodulačnú liečbu pri opakovaných respiračných ochoreniach, cystickej fibróze, bronchopulmonálnej dysplázii (postihnutie dýchacích ciest u predčasne narodených detí) a primárnej ciliárnej dyskinéze. U dospelých sa jedná o problematiku biologickej liečby ťažkých foriem bronchiálnej astmy, imunomodulačnej liečby pri chronických plúcnych ochoreniach ( chronická obštrukčná choroba plúc, plúcne fibrózy, plúcne nádory...) a imunomodulácie pri opakovaných infekciách dýchacích ciest.
V rokoch 2015 a 2016 absolvovala študijný pobyt na Imunologickej klinike, Royal Free Hospital NHS Trust v Londýne, ktorá sa ako jedno z najväčších svetových centier zaoberá diagnostikou, liečbou a výskumom vrodených porúch imunity u dospelých. Tejto problematike sa naďaľej venuje i po návrate do SR.
Pravidelne sa zúčastňuje a prednáša na vzdelávacích podujatiach na národnej i medzinárodnej úrovni.
Od roku 2016 je národným delegátom SR v juniorskej sekcii Europskej Imunologickej Spoločnosti (ESID). Je držiteľkou licencie špecialistu v odbore imunoalergológia v Slovenskej lekárskej komore a licencie v špecializácii imunológia Britskej lekárskej spoločnosti (General Medical Council). Na profesionálnej úrovni ovláda anglický a francúzsky jazyk.

Ponúkané služby:

1. Diagnostika a liečba alergických ochorení ako alergická rinokonjunktivitída (senná nádcha), bronchiálna astma, atopický ekzém, žihlavka, potravinové alergie 
2. Diagnostika a liečba potravinových intolerancií
3. Diagnostika a liečba vrodených a získaných porúch imunitného systému (imunodeficity), prejavujúcich sa najmä opakovanými infekciami bakteriálneho a vírusového charakteru (infekcie dýchacích ciest, infekcie močových ciest, herpetické infekcie, opakované aftózne stomamtitídy a iné...)
4. Diagnostika a sprievodná liečba autoimunitných ochorení. 
5. Sprievodná imunomodulačná liečba chronických ochorení dýchacích ciest
6. Sprievodná imunomodulačná liečba onkologických ochorení (mimo aktívnej liečby)
7. Poskytujeme starostlivosť deťom od 3 rokov veku a dospelým.
O nadštandardných poplatkoch sa možete informovať telefonicky na ambulancii.

Cenník:

 

Fotogaléria: