Najväčší portál na vyhľadávanie lekárov
Obrázok : MUDr. Daniela Osuská

MUDr. Daniela Osuská

Gastroenterológia Bratislava Ružinov, MUDr Osuská, - kontakt, objednanie


  • Linda hodnotí:
    Velmi prijemna pani doktorka s profesionalnym a ludskym pristupom.

Gastroenterológ - gastroenterológia

Sestra:

 

Adresa:

Bratislava 2 - Ružinov
Bratislavský kraj

Objednajte sa k lekárovi - Vyberte požadovaný deň a čas
viac termínovmenej termínov

PRIJÍMAME NOVÝCH PACIENTOV. Novú gastroenterologickú kliniku otvárame od 1.3.2024. Registračný poplatok za vstupné vyšetrenie v rozsahu 30 min je 80 €. Na vyšetrenie u nás výmenný lístok nepotrebujete.

Informácie o ambulancii:

Bezbariérový prístup N Noví pacienti Objednávanie

Komunikácia v jazykoch:

 

Ako sa k nám dostanete:

 

Hodnotenia:

  • Velmi prijemna pani doktorka s profesionalnym a ludskym pristupom. Apríl 2024, Linda

O lekárovi / ambulancii:

Štúdium medicíny som ukončila na 1. Lekárkej fakulte Univerzity Karlovej v Prahe v roku 2010.  Do roku 2019 som pracovala ako sekundárna lekárka na Internej klinike FN Nitra, kde som aj začínala s endoskopiami.

Od roku 2019 pôsobím na Gastroenterologickom oddelení Národného onkologického ústavu, tu som v roku 2021 získala špecializáciu v odbore gastroenterológia.

Okrem endoskopie pôsobím ako  členka dozornej rady Onkologickej sekcie Slovenskej gastroenterologickej spoločnosti a Sekcie mladých gastroenterológov Slovenskej gastroenterologickej spoločnosti.

Svoje skúsenosti a výsledky práce zdieľam  v odborných publikáciách i na odborných konferenciách na Slovensku i v zahraničí, a takisto pôsobím ako školiteľka endoskopických techník.

Ponúkané služby:

V Dr. GASTRO sme pre vás spojili odbornosť a ľudskosť, aby sme vám poskytli najvyššiu úroveň gastroenterologickej starostlivosti. 

Pretože vieme, aké stresujúce vedia byť gastroenterologické vyšetrenia, sme tu pre vás s profesionálnym prístupom, rýchlymi a bezbolestnými vyšetreniami a ústretovým personálom, ktorý vás bude empaticky sprevádzať každým krokom. 


Naše služby:

  • Konzultácia pre dôkladné zhodnotenie vášho zdravotného stavu
  • Gastrofibroskopia 
  • Kolonoskopia
Všetky endoskopické vyšetrenia vykonávame endoskopmi s vysokým rozlíšením s možnosťou virtuálnej chromoendoskopie (zobrazenie slizníc v špeciálnom farebnom svetle) a insuflácie oxidom uhličitým, čo významne znižuje nepríjemné pocity počas a najmä po vyšetrení.


Cenník:

 

Fotogaléria: