Najväčší portál na vyhľadávanie lekárov
Obrázok : MUDr. Ľuboš Žitňan

MUDr. Ľuboš Žitňan

MUDr. Žitňan Ľuboš, Gastroenterológ - gastroenterológia, Ružinov | NávštevaLekára


Gastroenterológ - gastroenterológia

Sestra:

 

Adresa:

Bratislava 2 - Ružinov
Bratislavský kraj

Objednajte sa k lekárovi - Vyberte požadovaný deň a čas
viac termínovmenej termínov

PRIJÍMAME NOVÝCH PACIENTOV. Novú gastroenterologickú kliniku otvárame od 1.3.2024. Registračný poplatok za vstupné vyšetrenie v rozsahu 30 min je 80 €. Na vyšetrenie u nás výmenný lístok nepotrebujete.

Informácie o ambulancii:

Bezbariérový prístup N Noví pacienti Objednávanie

Komunikácia v jazykoch:

 

Ako sa k nám dostanete:

 

Hodnotenia:

 

O lekárovi / ambulancii:

Štúdium na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave som ukončil v roku 2003. Po jeden a pol ročnom pôsobení na Internej klinike Národného onkologického ústavu som pracoval tri roky na internom oddelení Nemocnice Malacky. Tu som ukončil interný kmeň a vrátil sa v roku 2007 na Národný onkologický ústav na Gastroenterologické oddelenie, kde som pokračoval už v špecializačnom štúdiu v odbore gastroenterológia.   

Od roku 2010 pôsobím ako gastroenterológ na Gastroenterologickom oddelení Národného onkologického ústavu. Zároveň som členom výboru Onkologickej sekcie Slovenskej gastroenterologickej spoločnosti. 

Okrem kolonoskopie a gastroskopie sa tiež venujem endosonografii a ERCP v diagnostike a terapii ochorení pankreasu a žlčových ciest. Som držiteľom certifikátov Diagnostická a intervenčná ezofagogastroduodenoskopia, Diagnostická a intervenčná kolonoskopia  a Endoskopická retrográdna cholangiopankreatikografia.

Ponúkané služby:

V Dr. GASTRO sme pre vás spojili odbornosť a ľudskosť, aby sme vám poskytli najvyššiu úroveň gastroenterologickej starostlivosti. 

Pretože vieme, aké stresujúce vedia byť gastroenterologické vyšetrenia, sme tu pre vás s profesionálnym prístupom, rýchlymi a bezbolestnými vyšetreniami a ústretovým personálom, ktorý vás bude empaticky sprevádzať každým krokom. 


Naše služby:

  • Konzultácia pre dôkladné zhodnotenie vášho zdravotného stavu
  • Gastrofibroskopia 
  • Kolonoskopia
Všetky endoskopické vyšetrenia vykonávame endoskopmi s vysokým rozlíšením s možnosťou virtuálnej chromoendoskopie (zobrazenie slizníc v špeciálnom farebnom svetle) a insuflácie oxidom uhličitým, čo významne znižuje nepríjemné pocity počas a najmä po vyšetrení.

Cenník:

 

Fotogaléria: