Najväčší portál na vyhľadávanie lekárov
Obrázok : MUDr. Kristína Durgalová

MUDr. Kristína Durgalová

MUDr Durgalová, dermatológia Modra - kontakt, objednanie


  • Miriam hodnotí:
    napriek mladému veku veľmi dobrá odborníčka
Zobraziť ďalšie hodnotenia

Kožný lekár, dermatovenerológ, dermatológ

Sestra:

 

Adresa:

Modra
Bratislavský kraj

Objednajte sa k lekárovi - Vyberte požadovaný deň a čas
viac termínovmenej termínov

PRIJÍMAME NOVÝCH PACIENTOV. Cena za prvé vyšetrenie je 40 Eur.

Informácie o ambulancii:

N Noví pacienti Objednávanie

Komunikácia v jazykoch:

 

Ako sa k nám dostanete:

 

Hodnotenia:

  • Velmi mila a ochotna pani doktorka, som maximalne spokojny s vysetrenimMarch 2023, Matej
  • Odborníčka, veľmi ústretový prístup,priam v dnešnej dobe nevídaný Veľmi odporúčam March 2023, Mario
  • napriek mladému veku veľmi dobrá odborníčkaMarch 2023, Miriam
  • Všetko výborné December 2022, Denisa

O lekárovi / ambulancii:

Ukončila Lekársku fakultu Univerzity Komenského v Bratislave v roku 2013. Pôsobila ako lekár na viacerých štátnych kožných oddeleniach, na dermatovenerologickom oddelení vo FN Nové Zámky, FN Trnava, na detskom kožnom oddelení v Národnom ústave detských chorôb v Bratislave a v neštátnej dermatovenerologickej ambulancii v Bratislave. Zabezpečovala komplexnú diagnostiku a liečbu vrodených a získaných chorôb kože, podkožia, viditeľných slizníc, kožných adnex u detí a dospelých, v oblasti venerológie komplexnú diagnostiku a liečbu pohlavných chorôb. Taktiež absolvovala odborné školenia v oblasti korektívnej a estetickej dermatológie. Aplikačným technikám na použitie kyseliny hyalurónovej, botulotoxínu, plazma - a mezoterapie sa venuje od roku 2013. Je členkou Slovenskej lekárskej komory, Slovenskej dermatovenerologickej spoločnosti. 

Ponúkané služby:

Diagnostika kožných ochorení(dermatóz) a venerických ochorení u detí a dospelých

Externá lokálna terapia a systémová terapia, účelná farmakoterapia

Dermatoskopia zameraná na vyšetrovanie pigmentových lézií kože, predovšetkým na včasnú diagnostiku malígneho melanómu

Korektívna a estetická dermatológia 

Plazmoterapia PRP, Plateled rich plasma (drakuloterapia)
Omladenie vlastnou krvnou plazmou obohatenou o krvné doštičky spomaľuje prejavy starnutia vďaka prirodzenému a viditeľnému efektu. V ošetrení vlastnou krvnou plazmou zohrávajú biorevitalizačnú úlohu krvné doštičky, ktoré obsahujú rastové faktory. Tie stimulujú syntézu kolagénu, elastínu a kyseliny hyalurónovej vo fibroblastoch. Výsledkom je pevnejšia, hydratovanejšia pokožka, zjednotenie tónu pleti. Vhodná je na vrásky, suchú pokožku, problematickú pleť s akné, na jazvy a na atopickú dermatitídu.
V trichológii umožňuje PRP lokálnu stimuláciu rastu vlasov, zabraňuje ich stenšovaniu, lámavosti a vypadávaniu. Injekcie plazmy s krvnými doštičkami bránia odumieraniu vlasových folikulov a "prepínajú" ich z fázy vypadávania do fázy rastu. Pôsobením vlastnej plazmy dochádza k zlepšeniu mikrocirkulácie
Pre uchovanie zdravej pokožky bez výraznejšieho foto a chrono stárnutia je vhodné v úvode absolvovať 2-3 ošetrenia v 3 týždňových intervaloch, následne pokračovať 1 ošetrenie v polročných intervaloch.

Mezoterapia tváre, okolia očí a krku
Významne zlepšuje kvalitu kože. Pomocou tenkej ihly aplikujeme aktívne látky ako kyselina hyalurónovú, vitamíny, aminokyseliny a boostery kolagénu priamo do kože, čím podporíme dôležitú hydratáciu. Výsledkom je omladenie tváre, vyhladenie jemných a mierne hlbokých vrások. Pomocou ihiel dokážeme v pokožke stimulovať prirodzenú ochrannú funkciu, ktorá sa vekom spomaľuje. Jemnými vpichmi dostanú nervové zakončenia v pokožke signál, že pokožka bola poranená a spustia proces hojenia. Cez ranky, ktoré sme počas zákroku spôsobili dokáže použité sérum penetrovať hlbšie, čím je aj omnoho účinnejšie. Ranky uľahčujú prienik a vyššiu koncentráciu biologicky aktívnych látok v pokožke

Cenník:

 

Fotogaléria: