Najväčší portál na vyhľadávanie lekárov
Obrázok : MUDr. Lucia Foltová

MUDr. Lucia Foltová

MUDr. Foltová Lucia, ORL lekár, Liptovský Hrádok | NávštevaLekára


  • Jana hodnotí:
    Nemôžem hodnotiť pani dr. Foltovu,keďže ma vyšetroval lekár . Pána doktora odporúčam.
Zobraziť ďalšie hodnotenia

ORL - ušné, nosné, krčné

Sestra:

 

Adresa:

Liptovský Hrádok
Žilinský kraj

Objednať recept
Objednajte sa k lekárovi - Vyberte požadovaný deň a čas
viac termínovmenej termínov

Otorinolaryngologická ambulancia pre dospelých aj deti v Liptovskom Hrádku. Zdravotná starostlivosť poskytovaná v rozsahu ambulantnej formy. Jeden termín slúži pre jedného pacienta. ORL ambulancia disponuje kompletným technickým vybavením umožňujúcim poskytovať ambulantnú starostlivosť v súlade s najmodernejšími štandardmi. Online konzultácia nie je dostupná počas víkendov.

Objednanie receptu:Informácie o ambulancii:

N Noví pacienti Objednávanie

Komunikácia v jazykoch:

Ako sa k nám dostanete:

 

Hodnotenia:

  • Výborný a milý prístup, ústretová pani doktorka, bola som objednaná na čas a tak prebehlo aj vyšetrenie.Február 2024, Dana
  • Nemôžem hodnotiť pani dr. Foltovu,keďže ma vyšetroval lekár . Pána doktora odporúčam.December 2023, Jana
  • V poslednej dobe stretnúť lekára s ľudským prístupom je vzácnosť. Prístup pána doktora Sojáka bol veľmi profesionálny, ochotne všetko vysvetlil a nemal problém odpovedať ani na otázky zvedavého rodiča, ktorému záleží na zdraví svojho dieťaťa. Rovnako milá bola aj pani sestrička. Ďakujem veľmi pekne.Máj 2023, Matúš
  • Odporúčam Marec 2023, Bronislava

O lekárovi / ambulancii:

O lekárovi / ambulancii:

Otorinolaryngologická ambulancia pre dospelých aj deti lokalizovaná v Liptovskom Hrádku. Zdravotná starostlivosť je poskytovaná v rozsahu ambulantnej formy. ORL ambulancia disponuje kompletným technickým vybavením umožňujúcim poskytovať ambulantnú starostlivosť v súlade s najmodernejšími štandardmi.

Ponúkané služby:

Objednanie receptu: Ste už našim pacientom a množstvo lieku Vám nepostačuje do najbližšie plánovanej kontroly? Alebo ste nedopatrením Váš liek znehodnotili? Nemusíte strácať čas návštevou ambulancie. O elektronický recept nás môžete požiadať on-line priamo cez tento profil a po našom spätnom vyrozumení si liek budete môcť vyzdvihnúť v najbližšej lekárni.

Cenník:

 

Fotogaléria:

Fotografia ambulancie Fotografia ambulancie Fotografia ambulancie Fotografia ambulancie Fotografia ambulancie