Najväčší portál na vyhľadávanie lekárov
Obrázok : MUDr. Tomáš Horňák

MUDr. Tomáš Horňák

MUDr Horňák, ortopéd Bratislava - kontakt, objednanie


 • Paulína hodnotí:
  Veľmi milý a ochotný personál, neľutujem výber ambulancie :)
Zobraziť ďalšie hodnotenia

Ortopéd - ortopédia

Sestra:

 

Adresa:

Bratislava 2 - Ružinov
Bratislavský kraj

Objednajte sa k lekárovi - Vyberte požadovaný deň a čas
viac termínovmenej termínov

PRIJÍMAME NOVÝCH PACIENTOV. Na vyšetrenie nie je potrebný výmenný lístok. Cena vyšetrenia je 60 Eur.

Informácie o ambulancii:

N Noví pacienti Objednávanie

Komunikácia v jazykoch:

 

Ako sa k nám dostanete:

Autobusom č. 61 (na znamenie, ulica Slowackého)

Autobusom č. 39, Martinský cintorín)

Trolejbusom č. 204 alebo 205 (na znamenie, ulica Hanácka).

Hodnotenia:

 • Pan doktor ma vyborny pristup k pacientovi. Pomohol, vysvetlil.September 2023, Zdena
 • Pán doktor ma poriadne vyšetril, všetko povysvetloval na čo som sa opýtala :). Má trošku svojský štýl :)August 2023, Lenka
 • Maximálna spokojnosť Júl 2023, Miroslav
 • Veľmi milý a ochotný personál, neľutujem výber ambulancie :)Júl 2023, Paulína
 • Dobry den, Konzultavia, vysetrenie bolo na maximalne profesionalnej urovni. Pristup p.doktora a sestriciek velmi prijemny mily priatelsky. Sme velmi spokojne, maminka sa na druhy den rano citila ako novy clovek. Velmi pekne Vam dakujeme S pozdravom Miriam MikulasovaJún 2023, Janka
 • Prijemni ludia, rychle vysetrenie. Pan doktor vie byt celkom vtipny :)Máj 2023, Tomáš
 • Všetko OK. :)Máj 2023, Milan
 • Skvelý prístup, ľudský, odborník, ktorý pacientovi aj vysvetli čo treba. Ďakujem :-)Marec 2023, Silvia
 • Velmi prijemny trpezlivy p. doktor vysvetli pacientovi vsetky úkony poučí no proste lekar akych by malo byť co najviac. Velmi pekne dakujem. Kysucka Marec 2023, Helena
 • Profesionál na svojom mieste. A milá a šikovná sestrička. :)Marec 2023, Milan
 • Výborný lekár a prístup k pacientovi tiež veľmi dobrý k jeho prístupu nemám žiadne pripomienky.rychla reakcia na problémy pacienta ďakujem Kysucký Október 2022, Tomáš

O lekárovi / ambulancii:

Lekársku fakultu UK v Bratislave vyštudoval v roku 2008. Atestácie z odboru Ortopédia a traumatológia získal v roku 2016. Po štúdiu pracoval ako lekár vo Fakultnej nemocnici Allgemeines Krankenhaus der Standt vo Viedni. V rokoch 2009 až 2015 pracoval na I. Ortopedicko-traumatologickej klinike v Univerzitnej nemocnici Ružinov. Od roku 2016 až po súčasnosť pracuje v Železničnej nemocnici a poliklinike ProCare v ortopedickej ambulancii a na ortopedicko-chirurgickom oddelení. Od januára 2020 pracuje ako ortopéd aj v našej ambulancii ORTOINOVA.
Doktor Horňák je vynikajúcim ortopédom a chirurgom v tomto odbore. Má certifikát na intraartikulárnu terapiu z Frankfurtu a medzinárodný certifikát EFORT a SICO na liečbu artroskopie kolenného kĺbu.
Na svojej práci ho teší, že môže pomáhať pacientom. „V súčasnej medicíne, kde môžeme používať najnovšie inovatívne liečebné postupy, je úžasné vidieť, že môžeme dosahovať viditeľné výsledky. Pacientom môžeme účinne pomôcť uľaviť od bolesti, môžu si odložiť barlu, kráčať bez bolestí alebo sa vrátiť k primeranému športu,“ hovorí. Svoju prácu lekára berie ako životné poslanie.

Ponúkané služby:

Vyšetrenie pohybového aparátu

Základné vyšetrenie pohybového aparátu so zameraním na hybnosť a bolestivosť kĺbov u dospelých. Doplňujúce vyšetrenia podľa požiadavky lekára môžu zahŕňať denzitometriu alebo ultrasonografické (USG) vyšetrenie kĺbov a mäkkých tkanív. Vyšetrujeme aj USG kĺbikov (správneho vývinu kĺbovej chrupavky) bábätok.

Inovatívna liečba a individuálny prístup ku každému pacientovi

V liečbe rôznych stupňov artrózy využívame aj inovatívne moderné a vysoko účinné autológne krvné deriváty na báze fibrínu, monocytárnych buniek alebo kmeňových buniek. Ako jedna z prvých ambulancií v SR používame injekčné viskoprotektívum do kĺbov na zabránenie ďalšej degrádacie a úbytku kĺbovej chrupavky.

Denzitometrické vyšetrenie

Vykonávame denzitometrické vyšetrenie pomocou ultrasonografického pätového denzitometra. Vyšetrenie je rýchle, presné a je vhodné aj pre tehotné ženy.

USG vyšerenie kĺbov

Poskytujeme aj šetrné ultrasonografické (USG) vyšetrenie kĺbov a mäkkých tkanív. Toto vyšetrenie robíme aj u malých bábätok.

Cenník:

 

Fotogaléria: