Najväčší portál na vyhľadávanie lekárov
Obrázok : MUDr. Andrea Miháliková

MUDr. Andrea Miháliková


  • Viera hodnotí:
    Veľká spokojnosť s p. doktorkou aj sestričkou.
Zobraziť ďalšie hodnotenia

Všeobecný lekár pre dospelých

Sestra:

Monika Ivaničová

Adresa:

Nitra
Nitriansky kraj

Objednať recept
Vyberte požadovaný deň a čas - kliknite na zvolený termín
viac termínovmenej termínov

OBJEDNÁVANIE ONLINE JE URČENÉ LEN PRE PREVENTÍVNE PREHLIADKY. Vzhľadom na aktuálnu situáciu pristupujem k zmene organizačného poriadku na ambulancii a tým aj k časovej úprave ordinačných hodín. Chcem pre Vás zabezpečiť bezpečný chod ambulancie,k čomu nám dopomôže rozdeľovanie pacientov,ktorí prichádzajú do ambulancie. Bude slúžiť hlavne na ochranu zdravia nás všetkých, zlepší sa dostupnosť a prehľadnosť poskytovania zdravotnej starostlivosti. Prosím Vás, aby ste nás nerušili v našej práci do 12,30 hod. telefónom, máte na to vyhradené hodiny. Prosím Vás o dodržiavanie časového harmonogramu, aby sme mohli zdravým pacientom zabezpečiť, že zostanú zdraví aj po odchode z ambulancie a samozrejme aj preto, lebo v súčasnej dobe je zvýšená spotreba ochranných pracovných prostriedkov, ktorých použitie sa líši u chorých a zdravých pacientov. Výnimky tvoria vždy všetky akútne stavy,ktoré je vhodné pred návštevou prekonzultovať s lekárom telefonicky. Organizačný poriadok: 7,30-9,30 – odbery, preventívne prehliadky, kontrolné vyšetrenia chron. ochorení (vys. tlak, DLP...), kontroly PN (bez príznakov infekcie dýchacích ciest a bez teploty) , očkovania. 9,30-11,00 – vyšetrovanie pacientov s teplotami a ochoreniami dýchacích ciest. 11,00-12,30 - vyšetrovanie pacientov s ostatnými ochoreniami, zdravých pacientov pre potreby napr.firiem(vstupné,periodické prehliadky), komerčných poisťovní, soc.poisťovne. 12,30-14,00 – predpisy liekov ( prosím Vás o preferovanie cestou objednania cez internet), telefonické konzultácie. 14,00-15,30 – návštevná služba, dokumentačná práca.

Objednanie receptu:Informácie o ambulancii:

N Noví pacienti Objednávanie

Komunikácia v jazykoch:

Ako sa k nám dostanete:

 

Overené hodnotenia:

  • Najlepšia lekárka...aku poznám.. Ďakujem jej za vsetkoDecember 2020, Tibor
  • Veľká spokojnosť s p. doktorkou aj sestričkou.December 2020, Viera
Zobraziť ďalšie hodnotenia »« Skryť hodnotenia

O lekárovi / ambulancii:

 

Ponúkané služby:

Na našej ambulancii zabezpečujeme preventívne prehliadky s EKG, prehliadky vo vzťahu k práci, predoperačné vyšetrenia, kontrolné vyšetrenia vysokého tlaku, porúch lipidového metabolizmu ( interné vyšetrenia).

ABI vyšetrenie- kontrola priechodnosti a pružnosti ciev, Tlakový Holter: 24-hodinové meranie tlaku. Vyšetrenie glykémie glukomerom a zápalového parametra CRP.

Cenník:

 

Fotogaléria: