Najväčší portál na vyhľadávanie lekárov
Obrázok : MUDr. Roman Jantoš

MUDr. Roman Jantoš

MUDr Jantoš, všeobecný lekár Liptovský Mikuláš

Všeobecný lekár pre dospelých
MUDr. Roman Jantoš

Sestra:

Bc. Zuzana Fričová

Adresa:

Liptovský Mikuláš
Žilinský kraj

Vyberte požadovaný deň a čas - Objednajte sa online
viac termínovmenej termínov

MUDr. Roman Jantoš, MUDr. Yaroslav Derbak

PRIJÍMAME NOVÝCH PACIENTOV.

Informácie o ambulancii:

Bezbariérový prístup P Parkovanie N Noví pacienti Objednávanie

Komunikácia v jazykoch:

 

Ako sa k nám dostanete:

 

Overené hodnotenia a recenzie:

 

O lekárovi / ambulancii:

 

Ponúkané služby:

Rodinná klinika Pinium otvorila svoje brány v r. 2016 ako príjemná alternatíva pre pacientov v regióne Liptovský Mikuláš. Ponúkame služby v špecializovaných ambulanciách pre dospelých aj detských pacientov v odbore ušno-nosovo-krčné, chirurgia, ortopédia, psychiatria, a tiež v odbore interná medicína, plastická chirurgia, estetická medicína, či v ambulancii praktického lekára pre dospelých.

V priestoroch kliniky sa nachádza aj moderná lôžková časť jednodňovej chirurgie s operačným traktom, kde vykonávame operačné zákroky ako  operácia mandlí, či už nosohltanovej mandle v detskom veku, ale aj vyoperovanie krčných mandlí u detského aj dospelého pacienta, tiež sa venujeme operáciam nosa, prínosových dutín, ale tiež operáciam v oblasti estetickej a plastickej medicíny ako zväčšovanie (augmentácia) prsníkov, zmenšenie ( redukcia) prsníkov, úprava brucha (abdominoplastika), operácia viečok, odstávajúcich ušníc, operácia varixov ( kŕčových žíl), operácia hernie, znamienok, rôznych kožných a podkožných útvarov a mnohé ďalšie.

V oblasti estetickej medicíny sa venujeme aplikácii rôznych výplňových materiálov, botulotoxínu, aplikácii biodermálnych nití.

Budeme radi, ak navštívite rodinnú kliniku Pinium. Zdravotná starostlivosť je v odborných špecializovaných ambulanciách hradená zo zdravotného poistenia.

 

Viac na www.piniumclinic.sk

Cenník:

 

Fotogaléria: