Najväčší portál na vyhľadávanie lekárov
Obrázok : FYZIO KLINIK

FYZIO KLINIK

Adresa:

Mlynské nivy 61/A
Bratislava 2 - Ružinov
Bratislavský kraj

Tel:

 

Fax:

 

Web:

 

Informácie o zariadení:

Bezbariérový prístup
PParkovanie

Doprava:

 

O nás:

V rámci komplexnosti fyzioterapie sa vo FYZIO KLINIK zaoberáme aj chodidlom, chôdzou či behom. Naši terapeuti ovládajú najdokonalejšiu dynamickú diagnostiku chodidla, na základe ktorej vedia vybrať zo širokej škály ortopedických vložiek poprípade vyrobiť vložky priamo na mieru. Ponúkame aj špecifickú videoanalýzu behu či chôdze a tým dokážeme presnejšie zacieliť zdroj bolesti a zefektívniť liečbu.

FYZIO KLINIK je výhradným distribútorom pre nemeckú značku Bauerfeind, ktorá je výrobcom špičkových ortopedických produktov v podobe bandáží, ortéz, kompresnej terapie a ortopedických vložiek. Spoločnosť Bauerfeind kladie veľký dôraz na kvalitu produktu a tým sa radí medzi špičku na svete.

Našou doménou je napredovanie vo fyzioterapii a preto FYZIO KLINIK priniesol na Slovensko prvý diagnosticko terapeutický stroj Imoove, ktorý pracuje na systéme elisferickej plošiny v 3D smeroch a tak posilňuje 95% svalového aparátu. 

V neposlednom rade sa FYZIO KLINIK zoberá kompresnou terapiou. Našim pacientom ponúkame okrem diagnostiky žíl aj široký výber kompresných pančúch na mieru. 

Fotogaléria: