Najväčší portál na vyhľadávanie lekárov
Obrázok : MUDr. Peter Lovrant

MUDr. Peter Lovrant

MUDr. Peter Lovrant, Všeobecný lekár pre dospelých | Kontakt, ordinačné hodiny, profil lekára

Všeobecný lekár pre dospelých

Sestra:

Renáta Kopčeková

Adresa:

Topoľčany
Nitriansky kraj

Informácie o ambulancii:

Bezbariérový prístup P Parkovanie N Noví pacienti Objednávanie

Komunikácia v jazykoch:

Ako sa k nám dostanete:

Ambulancia ja priamo na hlavnom námestí oproti Všeobecnej zdravotnej poisťovni, Všeobecnej úverovej banke. Parkovanie je možné na viacerých parkoviskách – najbližšie je cca 50 m, platené.

O lekárovi / ambulancii:

Praktický lekár pre dospelých (1957), absolvent Jesseniovej lekárskej fakulty UK v Martine s praxou od r.1982. Atestáciu v odbore všeobecné lekárstvo získal v r. 1986. Pred vstupom do neštátnej praxe pracoval v NsP Topoľčany. Súkromnej praxi sa venuje od roku 1994. Je ženatý a má dve deti.

Ponúkané služby:

ANESA (automatic noninvasive express screening analyzer) - certifikovaný medicínsky prístroj v EU

DIAGNOSTIKA        PREVENCIA          TERAPIA

bezbolestne, bez odberov za 6 minút kompletné vyšetrenie zdravotného stavu

ANESA analyzátor je unikátny prístroj, ktorý umožňuje neinvazívne vyšetrenie krvných a fyziologických parametrov organizmu na molekulárnej a bunkovej úrovni. Je ideálny na preventívne vyšetrenie ľudí, ktorí nemajú čas na absolvovanie rôznych (aj bolestivých a nepríjemných) vyšetrení a pritom majú záujem o poznanie svojho zdravotného stavu.

Za 6 minút sa dozvedia 130 parametrov – krvný obraz, biochemické hodnoty, stav pľúc, pečene, obličiek, štítnej žľazy, ženských a mužských pohlavných orgánov, krvného obehu, hormónov, stav ciev, imunity, centrálneho nervového systému, metabolizmus tukov, minerálov, prekrvenie jednotlivých orgánov, včasné zistenie rizika kardiovaskulárneho, zhubného ochorenia.

Okrem zistenia zdravotného stavu nájdeme aj spôsob riešenia prípadných problémov, navrhneme (ak sú potrebné) postup ďalších odborných vyšetrení tak, aby bol výsledok získaný efektívnym spôsobom.

 

Cenník:

 

Fotogaléria:

Fotografia ambulancie Fotografia ambulancie Fotografia ambulancie